Çukur İsmet Kimdir? Çağla Özavcı Hangi Dizilerde Oynadı

Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği Gökhan Horzum’un senaryosunu kaleme aldığı diziye yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümüne İsmet karakteri ile Çağla Özavcı dahil oldu.

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş başrolleri paylaşıyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden Çukur’a 125. bölümünde Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nazar karakteri ile büyük bir çıkış yakalayan Çağla Özavcı dahil olacak.

Çukur İsmet Kimdir?

Çukur dizisinde Çağla Özavc’nın oynayacağı İsmet karakteri ile ilgili henüz bir bilgi yok ancak amcanın kayıp kızı olabilir yorumları çoğunlukta.

Çağla Özavcı Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Çağla 18 Mart 1991 İzmir doğumludur. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılında yayınlanan O Hayat Benim dizisi ile oyunculuk kariyeri başlamıştır. Ardından Acı Aşk, Kalbimdeki Deniz ve Sen AnlatKaradeniz dizileriyle kariyerine devam eden güzel oyuncu son olarak Çukur dizisinde İsmet karakteriyle ekranlardaki serüvenine devam edecek. cagla

Çağla Özavcı Nereli? Kaç Yaşında?

1,67m boyunda 50kg ağırlığındaki oyuncu 30 yaşındadır. Güzel oyuncu İzmirli olup Balık burcudur.

Yorum yaz