Bir Annenin Günahı Neden Yok? Neden Final Yaptı? Yayından Kaldırıldı

Bir Annenin Günahı dizisi yayından kaldırıldı. Çekimleri pandemi öncesi başlayan dizi 5 bölüm stok çekilmiş ve pandeminin bitmesii bekliyordu. Önce Fox Tv de yayınlanacağı açıklanan dizi daha sonra yapımcısı Limon Film ile Fox TV’nin arasının bozulması sonrası Kanal D’ye satılmıştı; ancak Kanal D’ye de beklediği reytingleri getiremeyen dizi için final kararı alındı.

Bir Annenin Günahı dizisin çekimleri 2020 şubat mart aylarında yapılmı yayına girmesi ise 21 kasımı bulmuştu bu dönemde kadrosunda yer alan tüm oyuncuları da bekleten yapımcı 5 bölüm ücret ödeyerek oyuncular ile de yolları ayıracak; tabi öderse. Daha önce Savaşçı dizisinde oyuncuların ve set ekibinin maaşlarını vermeyen Limon Film protesto edilmiş kesinleşen ücretler alınmadan set boykot edilmişti.

Bir Annenin Günahı Neden Final Yaptı?

Bir Annenin Günahı dizisi ne yazık ki düşük reytingler nedeniyle final yaptı. Peki kaliteli bir oyuncu kadrosuna rağmen neden dizi 5 bölüm reytinglerini yükseltemedi; çünkü dizinin senaryosu gerçekten çok kötüydü. Bu kötü senaryoda ancak bu kadar götürebildi diziyi.

Bir Annenin Günahı Neden Yok?

Bir Annenin Günahı dizisi finalsiz yayından kaldırıldı. Dizinin 19 aralıkta yayınlanan 5. bölümünde final ibaresi yer alamadı; bu nedenle de izleyici Bir Annenin Günahı dizisinin 26 aralık 2020 de yayında olması bekleniyor; ancak Kanal D bir kez daha izleyiciye saygısızlık yaptığı için 26 aralık 2020 de Bir Annenin Günahı  dizisi yayınlanmayacak. Bir Annenin Gunahi neden yok resimleri

Bir Annenin Günahı 26 Aralık 6. Bölüm Neden Yok?

Bir Annenin Günahı dizisi 26 aralıkta 6. bölümü ile ekranlarda olamayacak. Kanal D yönetimi 20 aralıkta Bir Annenin Günahı  dizisinin ilk beş bölüm reytingini değerlendirdi ve dizinin çekimlerinin durmasına karar verildi. Bir Annenin Günahı  dizisinin elinde ki 5 bölümlük stokta bitince Bir Annenin Günahı dizisi de 5. bölümde bitmiş oldu.

Eğer Bir Annenin Günahı dizisi ilk beş bölümde 4 ve üzeri reytingler alabilseydi bu durumda dizinin çekimlerine yendien başlanacak ve dizi devam edecekti ancak olmadı Kanal D ortalama 2.6 reyting alan ve sıralamada ilk 20’ye zor giren Bir Annenin Günahı dizisinden zarar etti ve dizinin erken final yapmasına karar vererek diziyi yayından kaldırdı.

Bir Annenin Günahı Saygısızca Yayından Kaldırıldı

Kanal D izleyiciye saygısız davrandığı için ne yazık ki dizi tutturamıyor; Bir Annenin Günahı dizisinden Kanal D2 bölüm daha zarar etseydi de en azından 5 bölüm boyunca diziyi yakından takip eden izleyiciye güzel bir final izlettirseydi ve dizi 7. bölümü ile gerçekten asil bir şekilde final yapsaydı. En azından izleyici de hikayenin sonunu görürdü.