Bir Annenin Günahı Zehra Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu

Bir Annenin Günahı dizisi eylül ayında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Bir Annenin Günahı  dizisinin oyuncu kadrosunda Özge Özberk, Hafsanur Sancaktutan, Mert Yazıcıoğlu, Mehmet Aslantuğ, Alihan Türkdemir ve Pamir Pekin gibi önemli oyuncular var ancak Bir Annenin Günahı  dizisinde en çok dikkat çekecek oyuncu ise Mina Derman’ın hayat vereceği Zehra karakteri olacak.

Daha önce İncir Ağacı dizisinde izlediğimiz genç yetenek Mina Derman Bir Annenin Günahı  dizisinde Özge Özberk’in hayat vereceği Suna karakterinin kızına hayat verecek. Bir Annenin Günahı  dizisinde başrol oyuncusu olarak ilk kez büyük bir deneyim yaşayacak Mine Derman bir çok otorite tarafından geleceğin önemli başrol oyuncusu adayları arasında gösteriliyor. Bir Annenin Günahı Zehra

Güzelliği ve yeteneği ile dikkat çeken Mine Derman 2019 yazına kadar hayatında oyunculuk namına bir şey yoktu; yetenek avcısı Arif Pişkin’in eşi Gülistan Pişkin ile aynı uçakta yan yana oturması ile bir anda Mine Derman’ın hayatı değişti. Arif Pişkin’in eşi Gülistan Pişkin tarafından güzelliği çok beğenilen ve star ışığı görülen Mine Derman yönlendirme ile oyunculuk dersleri aldı ve daha sonra ilk ekran deneyimini Trt 1’in günlük dizisi İncir Ağacı ile yaşadı.

İncir Ağacı dizisinin pandemi nedeniyle ekranlara ara vermesi sonucu oyunculuk dersleri almaya devam eden Mine Derman Limon Filmin Zehra karakteri için açtığı seçmelere katıldı ve kazandı.

Bir Annenin Günahı Zehra Kimdir?

Zehra Suna’nın tek kızıdır. Lise öğrencisi olan Zehra oldukça güzel bir kızdır ama aklı beş karış havadadır. Sanatçı olmak isteyen ve sanatçılar gibi şatafatlı bir hayatın hayalini kuran Zehra’nın annesinin yaşadığı zorlukları görse de görmezden gelir. Zehra’nın en iyi yaptığı şey arkadaşı Filiz ile ünlülerin hayatını sosyal medyadan takip etmektir. Ne yazık ki Zehra’nın dersleri de çok iyi değildir. Temiz bir yüreği ve saf bir kalbi olan Zehra yaşadığı hayattan hiç memnun olmasa da annesini ve kardeşlerini canını verecek kadar da sevmektedir. Zehra’nın en büyük hayali ise bir gün zengin olmaktadır.

mine derman resimleri

Bir Annenin Günahı Zehra Kaç Yaşında?

Bir Annenin Günahı dizisinde Zehra 18 yaşındadır. Bir Annenin Günahı dizisinde Zehra karakterine hayat veren Mine Derman 1992 doğumlu.

Bir Annenin Günahı Zehra Kaç Kilo?

Bir Annenin Günahı dizisinde Zehra 57 kg’dır.

Bir Annenin Günahı Zehra’nın Boyu

Bir Annenin Günahı dizisinde Zehra’nın boyu 1.73 cm’dir.

Mine Derman Kimdir?

12 nisan 2002 İstanbul doğumlu olan Mine Derman oyunculuk eğitimini ünlü oyuncu Arif Pişkinden almıştır. Koç burcu olan Mine Derman İtalya’da üniversite eğitimine devam etmektedir. Trt 1’in İncir Ağacı dizisinde İnci karakteri ile başrol olarak oyunculuğa başlayan Mine Derman bu dizi de ki başarısı ile yapımcıların dikkatini çekmiştir. AG Menajerliğin oyuncusu olan yüzme sporu ile ilgilenmektedir; aynı zamanda kayak  yapan Mine Derman koyu Beşiktaş taraftarıdır.

Yorum yaz