Türk Dedektif Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Türk Dedektif dizisi 2021 de dijital platformlarda izleyicisi karşısında olacak. Muhtemelen Netflix platformlarında yayınlanacak Türk Dedektif  dizisi polisiye yazar Barbara Nadel’in Çetin İkmen Polisiye Romanları kitap serisinden uyarlanacak.

Ödüllü yazar Barbara Nadel İngiltere’nin en meşhur polisiye yazarlarından biri. Maliyeti çok yüksek olacak Türk Dedektif  dizisinde kullanılacak aksiyon sahneleri için Miramax film stüdyoları ile anlaşıldı. Dünyanın en gelişmiş çekim stüdyolarına sahip olan animasyon film uzmanı Miramax ile anlaşıldı.

Türk Dedektif filmi oyuncu kadrosu için cast çalışmaları devam ediyor. Çekimlerine eylül ayında İstanbul’da başlayacağını tahmin ettiğimiz Türk Dedektif filminin oyuncu kadrosu ise ağustos ayı içinde netleşecek.

Son dönemde aksiyon dizilerinin dünya üzerinde ki yükselişi devam ediyor; özellikle Netflix’in en çok izlenen serilerine bakıldığında aksiyonun önemi bir kez daha görülebilir; ülkemizde de ciddi çalışılmış bir aksiyon polisiye mafya dizisinin tutmama ihtimali düşünülmüyor.

Türk Dedektif Dizisi Konusu

Komiser Çetin İkmen ve ortağı Mehmet Süleyman İstanbul organize suçlarla mücadele birimince çalışan iki başarılı polistir.  İstanbul da ki suç örgütlerinin korkulu rüyası olan ikili başta terör, narkotik suçlular, faili meçhul cinayetler olmak üzere bir çok alanda geniş çaplı bir çalışma sergilemektedir. Çetin İkmen ve Mehmet Süleyman İstanbul’un bilinmeyen karanlık sokaklarını gözler önüne serecek. Türk Dedektif dizisi oyuncuları

Türk Dedektif Oyuncular

Çetin İkmen Kimdir?

Çetin İkmen İstanbul Emniyet müdürlüğünde görevli başarılı bir komiserdir. Organize suç örgütlerinin çok iyi tanıdığı ve ortadan kaldırmak istediği başarılı bir polistir. Çetin İkmen İstanbul Emniyet müdürlüğünce kurulan bir ekibinde başında yer almaktadır. Çetin İkmen 30’lu yaşların sonunda deneyimli bir polistir. Daha önce doğu da terör ile mücadele de görev almış sezgileri yüksek olduğu için İstanbul’a çekilmiştir.

Mehmet Süleyman Kimdir?

Mehmet Süleyman Çetin İkmen ile birlikte kurulan yeni organize suç ekibinin başında yer almaktadır. Oldukça dikkatli bir polistir; her ayrıntıyı dikkatli şekilde analiz eder ve çabucak sonuca gitmeyi de bilir.

Türk Dedektif dizisi büyük kanalların da dikkatini çekti. İlerleyen günlerde Türk Dedektif dizisinin Show Tv veya Star TV’de de yayınlanma ihtimali ortaya çıkabilir; eğer Türk Dedektif dizisi televizyonda yayınlanırsa gün birincisi olmasına kesin gözle bakılıyor. Türk Dedektif dizisi oyuncu kadrosunda aksiyon seven tüm başrol oyucuları Türk Dedektif dizisinden teklif bekliyor.

Türk Dedektif Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Karakterleri (1 Yorum)

  1. Bu diziyi istiyoruz hemde çok istiyoruz Polisiye dizi isteriz Hande Doğandemir olsun Serkan Çayoğlu olsun lütfen rica ediyorum sizlerden