Bir Başka Güzel Neden Yok? Bir Başka Güzel Neden Final Yaptı?

Show TV’nin gündüz kuşağı moda programı Bir Başka Güzel için kötü haber geldi. Bir Başka Güzel programının çekimlerine apar topar ara verildi ve hafta finali çekimlerinden sonra programın yayından kaldırılacağı bu nedenle de 11 ekim 2021 pazartesi günü çekimlerin olmayacağı yarışmacılara bildirildi.

Bir Başka Güzel programı 29 ekim 2021 cuma günü ekranlara gelecek bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Bir Başka Güzel programında 29 ekim haftası hafta finali değil büyük final olacak.

Bir Başka Güzel Neden Final Yaptı? Bir Başka Güzel neden yayından kaldırıldı?

Bir Başka Güzel programı vedası için final diyemeyiz. Bir Başka Güzel programında en azından ocak 2022’ye kadar çekimlerin devam etmesi planlanıyordu; ancak beklendiği gibi olmadı. Bir Başka Güzel programı beklenen reytingleri alamadığı için ekranlara veda edecek.

Bir Başka Güzel final bölümü ile 29 ekim 2021 de

Bir Başka Güzel programı her ne kadar sunucu Esra Eron’un ve jüriler Raşit Bağzıbağlı, Selin Ciğerci ile Bige Daruga Çalışkan’ın da özel çabaları ile ilk haftalarda iyi puanlar alsa da izleyici diğer kanallarda kayıp bulma ve karı koca entrikaları varken moda programı izlemek istemedi. Bir Başka Güzel ile rakip olan diğer gündüz kuşağı programları çok daha ilgi çekici ve farklı iken Bir Başka Güzel ne yazık ki diğer bir çok moda programı gibi tek düze.

Bir Başka Güzel Neden Yok?

Bir Başka Güzel programı 1 kasın 2021 de ne yazık ki ekranlarda olamayacak. Bir Başka Güzel programı 29 ekim de final yaptığı için 1 kasımda yayında olamayacak.