Elbet Bir Gün Sazlısu Kasabası Nerede?

Elbet Bir Gün dizisi 7 Kasım Pazar akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Yepyeni bir hikaye ile ekranlara çıkacak olan Elbet Bir Gün dizisi “Hayat Bana Borcunu Ödeyecek” slagonu ile dikkat çekecek. Yapımcılığını Most Production’un yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstleneceği Elbet Bir Gün dizisinin başrollerinde Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ile Burak Yamantürk yer alacak.

Elbet Bir Gün Sazlısu Kasabası Nerede?

Elbet Bir Gün dizisinin çekimleri Nevşehir’in Kapadokya ilçesinde başladı. Elbet Bir Gün dizisinin çekimleri 2. haftasından sonra İstanbul’a taşınacak. Elbet Bir Gün dizisi 1. bölüm hikayesi Sazlısu Kasabasında geçecek. Sazlısu Kasabası Nesime ve Gizem’in çocukluklarının geçtiği kasaba olacak. Sazlısu Kasabasında Nesime ve Gizem’in başına o kötü olay gelecek. Nesime Cemil ile evlenecek ve sonra Cemil’den kaçarak İstanbul’a gidecek. Diğer taraftan dizi de Sinem Ünsal’ın hayat verdiği Gizem karakteri de avukat olmak için İstanbul’a gidecek ve Sazlısu Kasabasının hikayesine nokta konacak.

Elbet Bir Gün Sazlısu aslında nevşehir kapadokyadır.

Cemil Baykan ve kızı Mevsim Baykan da hikayenin ilerleyen bölümlerinde Sazlısu Kasabasından ayrılacak ve İstanbul’a taşınacak.

Elbet Bir Gün Sazlısu Kasabası Nerede? sorusunun cevabı ise Nevşehir Kapadokya olacak. Ne yazık ki gerçekte  Nevşehir’in Sazlısu Kasabası  adında bir kasabası yoktur; dizi de gösterilen kasaba ise Nevşehir’in Kapadokya ilçesidir. Sazlısu Kasabası senaristin hayal ürününden çıkan bir isimdir.