Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Netflix

Bir Denizaltı Hikayesi oyuncu kadrosu belli oldu. Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde Arman ve Defne dizinin iki önemli karakterleri.

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Kıvanç Tatlıtuğ ArmanBir Denizalti Hikayesi oyuncusu Kivanc Tatlitug
Özge ÖzpirinçciDefneözge özpirinççi Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde defne karakterine hayat verecektir.
Meriç Aralmeric aral Bir Denizalti Hikayesi dizisi
Ecem Uzunecem uzun
Ertan Sabanertan saban
Alper Saldıranalper saldiran
Selçuk Yöntemselcuk yontem
Hakan Salınmış
hakan salinmis
Onur Ünsalonur unsal
Serkan Uzunerserkan uzuner

Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı gibi başarılı dizilerinin yapımcısı olan OGM Pictures şimdi de Türkiye’nin en önemli erkek başrol oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaştı. Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin yönetmeni ise Tolga Karaçelik olacak. Son olarak Bartu Ben isimli dizi de yönetmen olarak yer alan Tolga Karaçelik Bir Denizaltı Hikayesi gibi büyük bir proje de ilk defa yönetmen olarak yer alacak.

Bir Denizaltı Hikayesi Dizisi Konusu: Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde yaşanan büyük doğa felaketinin ardından bir araştırma ekibi kurulur. Kurulan araştırma ekibinde deniz biyoloğu ve dalış eğitmeni Arman da yer alacaktır. Arman oldukça zeki ve korkusuz bir adamdır. Arman devlet tarafından tahsis edilen askeri Denizaltına biner ve denizlerin altında araştırmaya başlarlar. Yaşanan felaketin nedenlerini ve sonuçlarını araştıran ekip sonunda Denizaltı’nın gizli bir görevi olduğunu öğrenir. Bakalım denizin altında Arman ve ekibi hayatta kalmayı başarabilecek mi?

Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ – Arman

Son olarak Çarpışma dizisinde Kadir olarak yer alan Kıvanç Tatlıtuğ daha önce de Organize İşler Sazan Sarmalı filminde yer almıştı. 27 Ekim 1983 de Adana’da dünyaya gelen Kıvanç Tatlıtuğ 37 yaşının içindedir. Kıvanç Tatlıtuğ  sektöre model ve manken olarak girse de 2002 de dünyanın en iyi model seçilince kariyerine de farklı bir yola girmiş ve oyunculuğa geçmiştir. Bir dönem de profesyonel Basketbol oynayan Kıvanç Tatlıtuğ Beşiktaş ve Fenerbahçe takımlarında da oynamıştır. Maçlarda basketbol yeteneği ile yakışıklılığını da sergileyen Kıvanç Tatlıtuğ Fransız bir şirketten modellik teklif alınca sakatlığını bahane ederek basketbola veda etmiştir. Oyunculuk kariyerine Gümüş dizisi ile başlayan Kıvanç Tatlıtuğ daha sonra Menekşe ile Halil  ve Aşk-ı Memnu dizisinde yer almıştır. Özellikle Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Behlül karakteri  Kıvanç Tatlıtuğ’un kariyerine bir dönüm noktası olmuştur. Son olarak Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel ve Çarpışma dizilerinde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ne yazık ki son dönemde yer aldığı dizilerde başarıyı yakalayamamış bu nedenle de dijital projelerden gelen teklifleri değerlendirmeye başlamıştır.

Arman başarılı ve yakışıklı bir denizaltı araştırmacısıdır. 

Özge Özpirinçci – Defne

1 Nisan 1986 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Özge Özpirinçci 35 yaşındadır. Sabancı Üniversitesinde Yönetim Bilimleri eğitimi alan Özge Özpirinçci Kavak Yellerinde dizisi ile oyunculuğa başlasa da Özge Özpirinçci’nin ünlü olması Aşk Yeniden dizisi ile olmuştur. Özellikle 206 2019 yılları arasında Kadın dizisinde devleşen Özge Özpirinçci son olarak Biz Böyleyiz filminde yer almıştır. Özge Özpirinçci 160 cm boyunda ve 51 kg ağırlığındadır.

Meriç Aral

17 Kasım 1988 de hayata gözlerini açan Meriç Aral 33 yaşının içindedir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk fakültesi mezunu olan Meriç Aral Medcezir dizisi ile ismini duyurdu. Meriç Aral’ın yükselişi ise Söz dizisi ile başladı dizi de hayat verdiği Eylem karakteri ile çok sevilen Meriç Aral Yüksek Sosyete dizisinde ise Ece karakterine hayat verdiği Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Doktor Ayşe karakteri ile yer alan ve diziden ayrılan Meriç Aral oyuncu Serkan Keskin’in sevgilisidir ve 1.71 metre boyunda ve 55 kilodur.

Meriç Aral Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak ve bir denizaltı uzmanına hayat verecek.

Ecem Uzun

Son olarak Şeref Bey dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Ecem Uzun 17 Haziran 1992 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Ecem Uzun Aşk Yalanı Sever ve Jet Sosyete gibi dizilerde yer almıştır.

Ertan Saban

1977 Üsküp doğumlu olan Ertan Saban Makedonya Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önce İnci Saban ile evlilik yapan Ertan Saban şimdi de oyuncu Ebru Özkan ile evlidir. Avlu, Gel Dese Aşk ve Şeref Bey Ertan Saban’ın yer aldığı son dizilerdendir.

Alper Saldıran

Son olarak Masumlar Apartmanı dizisinde Uygar karakterine hayat veren Alper Saldıran Bir Deniz Altı Hikayesi dizisinde yer alacak. 16 Eylül 1984 İstanbul doğumludur ve 37 yaşının içindedir. Yeditepe Üniversitesi tiyatro eğitimi alan Alper Saldıran Bir Aile Hikayesi ve Kalbim Ege’de Kaldı gibi dizilerde yer almıştır.

Hakan Salınmış

Devlet tiyatroları sanatçısı olan Hakan Salınmış son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizi kadrosuna Ali Rıza dayı olarak dahil olmuştur. Daha önce İyi Günde Kötü Günde ve Ramo gibi dizilerde de yer alan Hakan Salınmış 1964 de Ankara doğumludur ve 57 yaşındadır.

Onur Ünsal

Onur Ünsal 16 Ağustos 1985 İzmir doğumludur ve 36 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Serkan Uzuner

Serkan Uzuner 1980 Ankara doğumludur ve 41 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesi Oyunculuk eğitimi almıştır.

Selçuk Yöntem

Selçuk Yöntem Bir Deniz Altı Hiayesi dizisinin 2. sezonunda yer alacak. Daha önce Aşk-ı Memnu dizisinde amca yeğeni canlandıran Selçuk Yöntem ve Kıvanç Tatlıtuğ bu sefer baba oğlu canlandıracak. 13 Temmuz 1953 İstanbul doğumludur ve uzun yıllar Ankara Devlet Tiyatrosunda görev almıştır. 

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir. Bir Denizaltı Hikayesi  dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile partner olacak kadın oyuncu Özge Özpirinçci olacaktır.