Gönül Dağı Serdar Kimdir? Serdar İle Dilek Evlenecek mi?

Trt 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’na yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Gönül Dağı  dizisinde tam Jeoleji mühendisi Dilek ile Taner’in arasında yakınlaşma olacak diye beklerken Taner büyük bir şok yaşayacak ve yıllardır beklediği Dilek’in nişanlı olduğunu; geç kaldığını öğrenecek.

Sevdiği kızın nişanlı olduğunu öğrenen Tarık Dilek meselesini kapatmaya, gönlüne söz geçirmeye çalışırken Dilek’in Serdar ile zorla nişanlandığını ve ona aşık olmadığını öğrenir ve Taner’e yeniden gün doğar.

Dilek; Taner’in de kendisi gibi çocukluk yıllarında yaşadıkları güzel günleri unutamadığını öğrenir ve Taner’in kendisine karşı ilgisi olduğunu düşünür; ancak iş işten geçmiştir artık kendisi nişanlı bir kızdır.

Gönül Dağı Serdar Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Serdar İstanbul’da yaşayan yakışıklı bir gençtir. Serdar Dilek’e çok aşıktır ve zorla da olsa Dilek ile nişanlanmaya başarmıştır. Oldukça yakışıklı ve kariyerli bir genç olan Serdar zengin bir gençtir ve hayatında sıkıntı stres yaşamamıştır. 30’lu yaşların başında olan Serdar bir an önce Dilek’i İstanbul’a götürmek ister.

Gönül Dağı Serdar İle Dilek Evlenecek mi?

Serdar ve Dilek nişanlıdır; yaz aylarında düğün yapmayı planlamaktadırlar ancak Dilek Serdar’ın gerçek yüzünü çok kısa zamanda görecektir. Dilek’i Serdar’dan kıskanan Serdar yapmayacağı şeyler yapınca Dilek’in tepkisini çekecektir.

Dilek Serdar’ın kendisine saplantılı şekilde aşık olduğuna görecek ancak Serdar’ın aşkına karşılık veremeyecektir. Dilek ilk defa kendi isteklerinin peşinde koşacak ve Serdar’a değil Taner’e aşık olduğunu fark edecek ve Serdar’dan  ayrılmaya çalışacaktır; ancak Serdar’dan kurtulmak beklediği kadar kolay olmayacaktır.Gonul Dagi Serdar resimleri

Utku Ateş Kimdir?

Gönül Dağı dizisine dahil olan  Utku Ateş 1 Ocak 1990 da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Son olarak Ege’nin Hamsisi dizisinde Rehber Sinan olarak izlediğimiz Utku Ateş Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon eğitimi almıştır. İlk olarak Kurt Seyit ve Şura dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra Poyraz Karayel, Çilek Kokusu ve Hayat Sırları dizisinde yer alan Utku Ateş 2019 da Erkenci Kuş ve 2020 de Jet Sosyete dizisinde yer almıştır. Utku Ateş 1.85 cm boyunda ve 80 kg ağrılındadır. Utku Ateş’in bilinen bir sevgilisi yoktur.Utku Ates resimleri