Bir Gece Ansızın Oyuncuları (Tam Oyuncu Kadrosu)

Bir Gece Ansızın oyuncuları belli oldu. Bir Gece Ansızın oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Hafsanur Sancaktutan ve Ercan Kesal da yer alacak. Senaristliğini daha önce Çukur dizisinin de senaristliğini üstlenen Gökhan Horzum’un üstleneceği Bir Gece Ansızın  dizisinin yapımcısı ise Ay Yapım olacak.

Kardeş Mehmet Ali ile yıllardır küs olan Emin Saruhanlı’nın yaşanan uçak kazasıyla ansızın değişen hayatı anlatılacak. Show Tv de yayınlanması beklenen Bir Gece Ansızın dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak yer alacak. Ocak 2022 de Show Tv ekranlarında yayına alınması beklenen Bir Gece Ansızın  dizisinde Anadolu’dan İstanbul’a gelen bir ailenin zorlu mücadelesi anlatılacak.

Bir Gece Ansızın Oyuncuları

Tolga Sarıtaş (Kadir)

2021 de Açık Olsun dizisinde yer alan Tolga Sarıtaş 2022 de ise Bir Gece Ansızın oyuncuları arasında yer alacak. 2019’a Arıza dizisi ile damga vuran Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 İstanbul doğumludur. 30 yaşında olan Tolga Sarıtaş’ın yıldız olması Güneşin Kızları dizisi ile olmuştur. Esenyurt Belediye Tiyatrosunda oyunculuk dersleri alan Tolga Sarıtaş 1.77 metre boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır.  Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Şehzade Cihangir karakteri ile dünyaya ismini duyurmayı başaran Tolga Sarıtaş en önemli yükselişini Söz dizisinde hayat verdiği Yavuz karakteri yaşamıştır. Bir Gece Ansızın Başrol oyuncusu olan Tolga Sarıtaş modacı Zeynep Mayruk ile sevgilidir.

Bir Gece Ansızın dizisinde Emin Saruhanlı’nın oğlu Kadir’e hayat verecek. Kadir aklı başında yakışıklı bir adamdır. Kadir babası ile ters düşünce hapse girecek. 

Tolga Sarıtaş bir gece ansızın oyuncuları arasında kendisine yer buldu yakışıklı oyuncu erkek başrol olacak

Hafsanur Sancaktutan

Hafsanur Sancaktutan Bir Gece Ansızın Oyuncuları arasında yer alacak. Bir Gece Ansızın dizisinde Tolga Sarıtaş’ın kardeşi rolünde ekranlarda yer alacak Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. ve 21 yaşının içindedir. Servet dizisi ile oyunculuğa başlayan Hafsanur Sancaktutan daha sonra Gülperi ve Son Yaz dizilerinde yer almıştır.  Aşk Ağlatır dizisi Hafsanur Sancaktutan’ın başrolde yer aldığı en önemli dizisidir. Hafsanur Sancaktutan  163 cm boyunda ve 53 kg ağırlığındadır. Hafsanur Sancaktutan Bir Gece Ansızın oyuncu kadrosunda yer alacak. güzel kız dizi de bir kardeşe hayat verecek

Ercan Kesal

Bir Gece Ansızın dizisinde Hafsanur Sancaktutan ve Tolga Sarıtaş’ın babaları rolünde Ercan Kesal yer alacak. 2021 de Üç Kuruş dizisinde Halit karakteri ile bir bölüm konuk oyuncu olan Ercan Kesal Bir Gece Ansızın dizisinin ana oyuncu kadrosunda yer alacak. Özellikle Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakteri ile yer alan ve akıllara kazına Ercan Kesal 1959 Nevşehir doğumludur ve 61 yaşındadır. Aslen doktor olan Ercan Kesal Ege Üniversitesi Tıp fakültesi mezunudur. Eecan Kesal 1.75 metre boyunda ve 59 kg ağırlığındadır. Ercan Kesal 2005 yılından beri Nazan Kesal ile evlidir.ercan kesal Tolga Sarıtaş ile bir gece ansızın oyuncu kadrosu yer alacak