Destan Kaya Tegin Kimdir? Burak Berkay Akgül

Atv’nin merakla beklenen dizisi Destan 23 Kasım salı akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Bozdağ Film imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh otururken dizinin başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar yer alıyor.

Türklerin İslama geçmeden önceki yaşantılarını, özellikle Çin ve diğer düşmanlara karşı mücadeleleri ile kendi aralarında yaşanan kavgalara yer verilecek. Öte yandan dizideki oyuncular ve kadroları hakkında bilgilere buradan ulaşabileceksiniz. Merakla beklenen dizide KayaTegin karakteri büyük merak uyandırdı. Destan Kaya Tegin Kimdir? Gerçek adı nedir? Burak Berkay Akgül Kaç Yaşında? Burak Berkay Akgül nereli, hangi dizilerde oynadı gibi soruların cevapları yazımızda.

Destan Kaya Tegin Kimdir?

Batugan’ın ağabeyi, Alpagu Han’dan olma, Ulu Ece’den doğma büyük Tegin. Tahtın varisi, göğün aklı.kaya

Burak Berkay Akgül Kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisinde İlker karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Burak Berkay Akgül 1997 İstanbul doğumludur. Reklam ve dizi oyuncusu olan yakışıklı oyuncu İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünü bitirmiştir. Ardından Akademi 35,5 Sanat Evi Kamera Önü eğitimleri almıştır. Günümüzde Renda Güner Oyunculuk Ajansında çalışmaktadır.burak 1

Burak Berkay Akgül Kaç Yaşındadır?

24 Yaşındaki oyuncumuz 1.80 m’lik boyu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Burak Berkay Akgül Hangi Dizi ve Reklamlarda Rol Aldı?

Kahraman Babam (İlker) – 2021
Maria ile Mustafa (Rüzgar) – 2020
Eti Canga – 2020
Ülker Metro – 2019
Aytaç Sucuk – 2018
Casper – 2017
Metro