Iraz Akçam Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Iraz Akçam Kaderimin Oyunu dizisinde hayat vereceği Nergis karakteri ile kariyerinin zirvesine çıkmaya hazırlanıyor. Çocukluk çağından itibaren tiyatro oyunlarında sahne olan ve oyunculuk deneyimi kazanan Iraz Akçam kendini gösteremese de daha önce Kayıt Dışı ve Karagül gibi dizilerde geri planda ki karakterlere hayat veren Iraz Akçam ilk defa Kaderimin Oyunu dizisinde hayat vereceği Nergis karakteri ile kendini ispat etme şansı bulacak.

kaderimin oyunu iraz akcam

Iraz Akçam Kimdir?

Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi alan Iraz Akçam 20’li yaşların içindedir. Ankara Atölye 12 Cast – Sanat’ta oyunculuk eğitimleri alarak küçük yaşlarda sahneye çıkan Iraz Akçam oyunculuk konusunda kendisine çok güvenmektedir. 7iraz akcam

Iraz Akçam Kaç Yaşında?

Iraz Akçam’ın kaç yaşında olduğu şuanda kesin olarak bilinmemektedir; ancak tahminlerimize göre Iraz Akçam 20’li yaşların içinde olduğu düşünülmektedir.

Iraz Akçam’ın Sevgilisi Kim? Iraz Akçam’ın Sevgilisi Var mı?

Oyuncu Iraz Akçam’ın bilinen bir erkek arkadaşı veya sevgilisi yoktur. Iraz Akçam’ın sosyal medyasını incelediğimizde doğaya ve sanata olan tutkusu açıkça görülmektedir. @irazakcam kullanıcı adı ile Iraz Akçam İnstagramda takip edilebilir. Iraz Akçam aktif olarak sosyal medyayı kullansa da sadece 2000 takipçisi vardır.