Bir Litre Gözyaşı Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular

Medyapım ve MF Yapım’ın ortak dizisi olan Bir Litre Gözyaşı konsept değiştiriyor. Yılbaşı tatili sonrası farklı bir senaryoya geçecek olan Bir Litre Gözyaşı dizisi Cihan’ın hastalığından uzaklaşarak biraz da olsun gençlik dizisi konseptine geçecek. Bir Litre Gözyaşı  dizisinde Mahir ve Cihan aşkı çok sevilmiş hatta Cihan’ı Ali’nin bile hak ettiğini söyleyen çok izleyici olmuştu.

Aile konseptinden beklediğini bulamayan Bir Litre Gözyaşı dizisi yapımcıları aldıkları karar ile daha çok gençlerin severek izleyeceği bir senaryoya geçiyor. Bir Litre Gözyaşı  dizisinde artık Mahir, Ali ve Cihan üçlüsünün ilişkileri ön planda tutulurken; Cihan’ın hastalığı hariç diğer tüm konular arka plana atılacak. 

Böylelikle Bir Litre Gözyaşı dizisinin hem maliyeti azaltılacak hemde dizi de farklı bir hava yatatılarak dizinin daha çok izleyici tarafından takip edilmesi sağlanacak. Belki de ilerleyen dönemlerde Bir Litre Gözyaşı  dizisi bir internet dizisi olarak devam edecek; aynı Fox TV’de final yapıp Fox Tv’nin internet portalı FoxPlay’de devam eden 4N1K dizisi gibi.

Aldığımız bilgilere göre Bir Litre Gözyaşı dizisinde yeni senaryo öncesi 4 yıllık bir zaman atlaması yaşanacakmış. Dizide yeni senaryo ile birlikte bir çok oyuncu kadrodan rolü bittiği için ayrılırken bir çok isimde yeni roller gereği Bir Litre Gözyaşı dizisi kadrosunda yer bulacak. İşte Bir Litre Gözyaşı Diziden Ayrılan ve Bir Litre Gözyaşı Dizisine yeni gelen oyuncular

Bir Litre Gözyaşı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Sanem Çelik(Figen)

Ünlü oyuncu Sanem Çelik’in hayat verdiği Figen karakteri dizinin en maliyetli karakteriydi. Sanem Çelik’in ayrılması ile dizi de önemli bir maliyet olan oyuncu ücretleri de azalacak. Figen karakteri muhtemelen ölmeden diziden ayrılacak. Belki bir ayrılık olabilir. 

Nur Sürer(Güzin)

Güzin Figen’in annesiydi. Belki de Figen ve annesi Güzin bir kaza da ölecek. Belki de İstanbul’u terk edecek. Bilemiyoruz ama gerçek olan Nur Sürer’in de Sanem Çelik ile birlikte Bir Litre Gözyaşı  dizisi kadrosundan ayrıldığı. 

Goncagül Sunar(Suna)

Tabi Figen olmayınca Figen’in yakın arkadaşı Suna’ya da senaryoda ihtiyaç kalmadı. Bir Litre Gözyaşı dizisinde senaryo da yeri kalmayan Goncagül Sunar’da ayrılacak.

Melis Hacic(Selin)

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Selin olarak karşımıza çıkan Melis Hacic’de senaryo gereği diziden ayrılacak; Cihan artık Ali’ye değil Mahir’e aşık olduğu için Selin’in de Ali’yi Cihan’dan kıskanmasına gerek kalmadı.

Nur Berfin Çiroğlu(Hande)

Hande hem Cihan’ın yakın arkadaşı hemde Mahir’e deliler gibi aşık olan bir kızdı. Mahir’in Cihan’a Cihan’ın da Mahir’e aşkı ortaya çıkınca Hande’nin de senaryoda bir esprisi kalmadı; son zamanlarda Cihan’a da düşman olmuştu zaten. 

Erdal Bilingen(Cüneyt)

Cüney Mahir’in babasıydı. Senaristler Cüneyt karakterine de artık senaryo da yer vermeyince Erdal Bilingen de Bir Litre Gözyaşı dizisinden ayrıldı.

Bir Litre Gözyaşı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Ayçin İnci (Sevda)

Sevda oldukça tarz giyinen zengin  ve güzel bir kadındır. Sevda psikopat kocasından kaçabilmek için Muzo’yu dolandırmak zorunda kalacak. Muzo’yu tanıyan Sevda sonradan çok değişecek.