Ah Kalbim 299. Bölüm Özeti 10 Şubat Disha Gerçekleri Öğrenir

Ah Kalbim dizisi 299. bölümü ile 10 Şubat pazar akşamı izleyicisi karşısında olmaya devam edecek.  Ah Kalbim 10 şubat 2019 özetinde Disha Kiara‘nın Abhi‘nin kızı olduğunu anlayacak.

Ah Kalbim 299. Bölüm Özeti

Pragya, King ve Abhi‘nin resimlerinden hangisinin albümün kapağı olacağını merak eder. Pragya Abhi’nin resmine bakarken, onunla olan anılarını hatırlar. Tanu, Kiara’ya ders vermek için bir yol düşünmeye çalışır. Kiara kayıp düşsün diye merdivenlere yağ döker. Kiara Abhi’yi uyuttuktan sonra, Sunny ile odaya giderler. Kiara annesini arar ve o arada merdivenlerden kayıp düşer.

Kiara ağlarken Tanu dökülen yağı temizler. Herkes ne olduğuna bakmaya gelir. Disha Tanu’dan şüphelenir. Disha, Kiara’ya bakmadığı için Sunny’i azarlar. Sunny Tanu beni yolladı der. Pragya, Kiara’yı arar. Kiara, merdivenden düşünce incindiğini söyler. Pragya, hemen oraya geleceğini söyler.  Abhi, Kiara’nın düştüğünü öğrenince ona koşar.

Abhi onu sakinleştirmeye çalışır. Ona gitarını ve rap bestelerini gösterir. Kiara‘yı, güldürerek acısını unutturur. Abhi, Kiara’yı odasına götürür ve ikisi rap şarkısı söylerken biraz eğlenir.Ah Kalbim 299. Bölüm resimleri

Disha, Kiara’ya karşı yaptığı şeytani davranışla ilgili Tanu ile yüzleşmeye gider. Tanu’yu Kiara’ya zarar vermemesi için uyarır. Tanu, Kiara’ya zarar vermediğini söyler. Disha ona karşı kanıt bulma konusunda kararlı olduğunu söyler. Ayrıca Abhi’ye her şeyi anlatacağını söyler. Tanu onu durdurur ama hatalı olduğunu kabul etmez. Abhi, Sunny ve Kiara odasında kara tahta oynarlar.

Güzel vakit geçirirler. Kiara’nın ayağı ağrıyınca Abhi annesini aramayı önerir ama Kiara yapmamasını ister. Disha, Sunny ve Abhi‘nin Kiara’nın annesini idare etme planına ortak olmaz ama Kiara yardım etmesi için onu ikna etmeye çalışır. Annem Sunny’nin evine gelmeme izin vermez der. Disha, Kiara’nın evine gidip annesini iyi olduğuna inandırmasını önerir.

Ah Kalbim 299. Bölüm Özetinde Kiara, annem benimle ilgilenmediği için Abhi’yi azarlayacak diye üzülür. Kiara, eve ulaştığını bildirmek için Pragya’yı arar.  Disha, Kiara’yı evine bırakır ve Kiara‘nın odasında Pragya’nın resmini görünce şok olur.

Abhi Pragya’ya arabasının bozulmasını sorar. Pragya, bir iş için geldiğini söyler. İkisi de birbirlerine bakarak duygusallaşır. Disha, da Kiara‘nın odasında Pragya’nın resimlerine bakarak duygusallaşır. Fotoğrafa dokunup ağlar. Kiara ona neden ağladığını sorar. Abhi Pragya’nın arabasını tamir eder ve elini Pragya’nın elbisesine siler. Şoföründen Pragya’yı evine bırakmasını ister.

Ah Kalbim 10 Şubat Özeti Devam EdiyorAh Kalbim 10 Şubat Özeti resimleri

Kiara, Disha’dan su içmesini ister. Disha, senin annen Pragya’mı diye sorar. Kiara evet diye başını sallar. Disha ona sarılır ve evdeki herkesin seni aileden biri gibi görmesinin sebebi buymuş der. Disha, orada King’in resmini görür ve Aliya’ın sözlerini hatırlar. Kiara, ağlamamasını ister. Disha, çok mutlu olduğu için sevinçten ağladığını söyler. Pragya’nın ne zaman döneceğini sorar.

Kiara daha sonra gelmesini ister. Disha, Kiara’ya annene bir şey anlatmam gerek der. Tanu, Aliya‘ya gelir ve Kiara ile ilgili planını ona anlatmaya çalışır. Ama bir telefon gelince Aliya ile konuşamaz. Disha, Abhi Kiara’nın kızı olduğunu öğrenince çok mutlu olacak diye düşünür. Abhi‘yi bilgilendirmeyi düşünür.

Ah Kalbim 10 Şubat Özetinde Pragya eve gelince Kiara’yı çağırır. Onu azarlar ve onun için çok endişelendiğini söyler. Abhi, Pragya ve Kiara arasında bir çeşit benzerlik hisseder. Pragya olduğunu bilmeden Kiara’nın annesiyle tanışmaya karar verir.

Pragya Kiara’yı azarlar ve okula gitmesini ister. Kiara ona nasıl olduğunu anlatır. Süpermen bana bir rap söyledi ve yaramı unutturdu der. Pragya, Süpermen‘in Abhi olduğunu bilmiyor. Purab Abhi’ye gelip Kiara’yı sorar. Abhi’nin gülümsediğini fark eder. Abhi, Pragya ile karşılaştığını söyler. Onu evin dışında gördüğünü ve sonra ayrıldığını söyler. Abhi şimdi Pragya King’le evli ve onun karısı der.

Purab şok olur. Abhi, ona karşılaşmalarıyla ilgili her şeyi anlatır. Ayrıca, kırıldığını ve hiç bir duygusal sorunla başa çıkma gücünün olmadığını söyler. Purab, hissettiklerini ona anlatmasını ister. Pragya ve Abhi birbirlerini özlerler. Abhi Pragya’nın ona aşkını itiraf ettiğini hatırlar. Disha eve gelir ve Dasi ile çarpışır. Dasi’ye Kiara’nın Pragya’nın kızı olduğunu söylemeye çalışır ama boşuna.

Disha, Purab ile çarpışır ve Kiara’nın Pragya ve Abhi’nin kızı olduğunu söyler. Ama Purab, Pragya’nın şimdi başka biriyle evli olduğunu ve Kiara’nın Pragya ve King’in kızı olduğunu söyler. Disha, Kiara’nın Pragya ve Abhi’nin kızı olduğunu düşünür. Purab, Kiara‘yla ilgili gerçeği bulana kadar, şimdilik Abhi’ye bir şey söylememesini ister.

Ah Kalbim 10 Şubat 2019 Fragmanı

 

Ah Kalbim 299. Bölüm Özeti 10 Şubat Disha Gerçekleri Öğrenir (2 Yorum)