Burak Uyanık Kimdir? Kaç Yaşında? (Kuzgun Dizisi Kesik Kimdir?)

Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yeni dizisi Kuzgun’un oyuncu kadrosunu yakından takip etmeye devam ediyoruz. Kuzgun dizisinde daha önce çok fazla başrollerde görmediğimiz yakışıklı bir tiyatrocu Burak Uyanık yer alacak.

Kuzgun dizisinde Kesik karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak  Burak Uyanık  dizi de Kuzgun’un arkadaşı olarak bolca yer alacak. 

Bir intikam dizisi olacak Kuzgun dizisinde Kuzgun’un en büyük destekçilerinden biri de yakın arkadaşı Kesik olacak. Babası Yusuf Cebeci’nin intikamını almak için yola çıkacak Kuzgun’a destek Kesik’ten gelecek. Kesik sadece lakabı tabi ki. 

Bol bol Flash Back ve aksiyon sahneleri ile şimdiden izleyici de merak uyandıracak Kuzgun dizisinin şubat ayında Star Tv ekranlarında olması bekleniyor. Peki kimdir bu yeni ve yakışıklı başrol oyuncusu Burak Uyanık ?Burak Uyanık kuzgun dizisi

Burak Uyanık Kimdir?

Ekim 1995’de Karadeniz’in turistik bölgesi Karabük’te doğan Burak Uyanık 24 yaşındadır. Burak Uyanık lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da Sadri Alışık Kültür merkezinde oyunculuk dersleri almıştır. Yakışıklılığı ve üstün oyunculuk yetenekleri ile zaten kısa sürede fark edilen Burak Uyanık reklam filmlerinin son dönemde ki değişilmez isimlerinden olmuştur.

Bir çok reklam filminde oynasa da Burak Uyanık’ı izleyiciye tanıtacak önemli bir proje gelmemişken Kuzgun dizisi yapımcısı bu fırsatı Burak Uyanık’a altın tepsi de sunmuştur.

Arkadaşlar İyidir dizisi ile dizilerde oyunculuk kariyerine başlayan Burak Uyanık dizi tutmayınca beklediğini bulamamıştır. Daha sonra  Vatanım Sensin dizisinde bir kaç bölüm yer alan Burak Uyanık Vatanım Sensin dizisinde ki rolünden sonra tiyatroya ve reklam oyunculuğuna ağırlık vermiştir. Burak Uyanık sadece 2018 de Eti Canca, Migros, Odeabank, Dominos Piiza ve  Türk Telekom gibi reklam filmlerinde de yer almıştır. Tiyatroyu da bırakmayan Burak Uyanık İki Efendinin Uşağı Alaturka oyununda da sahnede yerini almıştır. ArzuGamze Menajerlik’in oyuncusudur. Burak Uyanık Kuzgun dizisi Kesik

Kuzgun dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Kuzgun Dizisi Kesik Kimdir?

Kesik Kuzgun’un çocukluk arkadaşıdır. Kuzgun’un çektiği acıların en yakın şahidi olan Kesik Kuzgun’a girdiği intikam yolunda yardım etmeye söz verir.

Burak Uyanık Kimdir? Kaç Yaşında? (Kuzgun Dizisi Kesik Kimdir?) (1 Yorum)

  1. Ezel dizisi gibi dizi yapan yokmu artık. Oyunun içinde oyun olmalı bence ?