Bir Litre Gözyaşı Zeynep Kimdir? Şeyma BADAY Kimdir? Kaç Yaşında?

Türkiye’nin yeni gençlik dizisi Bir Litre Gözyaşı kadrosunda önemli değişiklikler yapmaya devam ediyor. Gençlik dizisi konseptine uygun olarak kadrosundan Sanem Çelik, Nur Sürer , Goncagül Sunar ve Erdal Bilingen gibi deneyimli isimleri çıkaran dizi kadrosunu genç isimler ile takviye etmeye devam ediyor.  Bir Litre Gözyaşı  dizisinde kadroya Türkü Turan ve Şeyma Baday gibi genç isimler dahil edildi.

Peki Bir Litre Gözyaşı  dizisinde Zeynep karakterine hayat verecek güzel kız Şeyma BADAY kimdir? Kaç Yaşında?

Şeyma BADAY Kimdir?

Şeyma Baday 1997 doğumludur ve Kadir Has Üniversitesi tiyatro mezunudur olan Şeyma Baday aslen Batman’lıdır ve Batman’da dünyaya gözlerini açmıştır. 1.63 cm boyunda ve 51 kg ağırlığında olan güzel sunucu televizyon piyasasında sunucu olarak bilinmektedir; ancak son dönemde Ata Demirer’in sevgilisi olarak medyada yer alsa da bu aşk doğrulanmamıştır. 2017 de yer aldığı Seni Kimler Aldı dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Şeyma Baday güzelliği ve başraılı oyunculuğu ile beğenilse de dizinin ömrü çok kısa olmuştur.

Bir dönem şuanda yoğun bakımda 100. gününü geçiren Mehmet ali Erbil ile Çarkıfeleği’n asistanı olan Şeyma Baday şuanda ise muhabir olarak NTV ve Star Tv bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Şeyma Baday güzelliği ile sadece televizyonda değil sosyal medyada da çokça takip edilmekte ve beğenilmektedir.

Şeyma Baday Kaç Yaşında?

Şeyma Baday 22 yaşındadır. Çok genç ve çok güzeldir.

Bir Litre Gözyaşı Zeynep Kimdir?

Zeynep muhtemelen Cihan’ın çalıştığı şirkette çalışan ve Cihan’ın arkadaşlarından biri olacak. Diğer taraftan bu şirketin sahibi ise Mahir olacak. Esmer güzeli olan Zeynep belki de Mahir’e aşık olacak.

Bir Litre Gözyaşı dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm Fragmanı