Bir Zamanlar Çukurova Hakan Kimdir? Amacı Ne?

Bir Zamanlar Çukurova dizisine İbrahim Çelikkol Hakan Gümüşoğlu karakteri ile dahil olacak. 2021 2022 sezonunda son kez izleyicisi ile buluşacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni sezon öncesi en çok merak edilen karakterlerden biri de Hakan Gümüşoğlu karakteri olacak. Hakan Gümüşoğlu Bir Zamanlar Çukurova  dizisine Demir Yaman’ın en büyük düşmanı olarak dahil olacak. Peki Bir Zamanlar Çukurova Hakan kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Hakan’ın Amacı Ne?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hakan Gümüşoğlu Demir Yaman’ın üniversiteden arkadaşıdır. Üniversite döneminde bir şirket kuran Demir ve Hakan ortaklıklarını yürütemeyince Demir şirketten ayrılmış ve Hakan büyük bir borç ile baş başa kalmıştır.

Hakan Gümüşoğlu içten içe Demir Yaman’dan nefret etmekteydi ve Yamanlar holdingi satın almaya başlamıştı; bu olayın üzerine bir de Erkan Gümüşoğlu yani Hakan’ın kardeşi Ali Rahmet Fekeli tarafından öldürülünce iki aile arasında kavga büyüyecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hakan’ın tek amacı kardeşi Kenan’ın intikamını almaktır.

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hakan büyük bir lojistik şirketinin sahibidir. Oldukça zengin ve etkili bir adam olan Hakan’ın Demir Yaman ve Yaman ailesi ile geçmişe dayanan bir hikayesi vardır. Demir Yaman’dan intikam almak için Çukurova’ya gelen Hakan kardeşi Kenan öldürülünce intikam almak için işlerini Çukurova’ya taşımıştır.

Bir Zamanlar Çukurova Hakan karakterine İbrahim Çelikkol hayat verecek

Çukurova da hile ile Demir Yaman’ı yıkmaya ve yok etmeye çalışacak olan Hakan Demir Yaman’ın tüm  malını ele geçirmeye ve Demir Yaman’ı silmeye çalışacak. Zamanında Demir Yaman’ın gücü karşısında bir hiç olan Hakan şimdilerde Demir Yaman’ı yıkabilecek bir güce dönüşmüştür.

Şimdi de Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hakan karakterine hayat verecek olan İbrahim Çelikkol’u tanıyalım.

İbrahim Çelikkol Kimdir?

4 Şubat 1982 de İzmit’te dünya gelen İbrahim Çelikkol 39 yaşının içindedir. Milli  Basketbolcu olan uzun yıllar oynadığı basketboldan oyunculuğa geçen İbrahim Çelikkol Osman Sınavla tanıştıktan sonra kariyerinde oldukça hızlı bir yükseliş yaşamıştır. İlk olarak Pars Narkoterör filminde yer alan daha sonra Karadayılar, Keskin Bıçak Muhteşem İkili ve Siyah Beyaz Aşk gibi dizilerde yer aldı. Mihre Mutlu ile evli olan İbrahim Çelikkol 4 yıldır evlidir.

Bir Zamanlar Çukurova Hakan karakteri ile yer alaca olan İbrahim Çelikkol daha önce Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakteri ile yer almıştır.