İkimizin Sırrı Hayal Kimdir? Ahsen Türkyılmaz Kaç Yaşında?

İkimizin Sırrı dizisinde Neva’nın kızı Hayal karakterine başarılı çocuk oyuncu Ahsen Türkyılmaz hayat verecek. Dünyalar tatlısı bir çocuk oyuncu olan Ahsen Türkyılmaz İkimizin Sırrı  ilk kez yardımcı başrol oyuncusu olarak yer alacak. Bir çok izleyici Ahsen Türkyılmaz’ı Netflix’in Fatma dizisinden tanıyor.

İkimizin Sırrı dizisinde tatlılığı ile sete renk katan Ahsen Türkyılmaz aynı zamanda başarılı oyunculuğu ile de göz dolduracak. Peki Ahsen Türkyılmaz kimdir? İkimizin Sırrı Hayal Kimdir?

İkimizin Sırrı Hayal Kimdir?

İkimizin Sırrı dizisinde Hayal 6 yaşında güzeller güzeli; dünyalar tatlısı bir kızdır. Adeta büyümüşte küçülmüş gibi tatlı dilli olan Hayal annesinin yaşadığı zor günlerin farkındadır ve ona destek olmak için elinden geleni yapar.

Daha 3 yaşında babasız kalan Hayal hayatını annesinin üzerine kurmuştur. Hayatı bir masaldan ibaret sanan Hayal, tüm zorlukları annesinin yardımı ile aşacağından emindir. Hayata karşı umudunu hiçbir zaman kaybetmeyen Hayal çocuk olsa da her şeyin farkındadır.

ahsen turkyilmaz

​Ahsen Türkyılmaz Kimdir?

2014 İstanbul doğumlu olan Ahsen Türkyılmaz 7 yaşının içindedir. Layla Şirin ajansın oyuncusu olan Ahsen Türkyılmaz kahverengi gözlü ve kuram saçlıdır. Oyuncu seçmelerinde kendisini göstererek önce Beko markasının reklamlarında yer alan Ahsen Türkyılmaz sonra da Burcu Biricik’in dijital dizisi Fatma da Fatma’nın kızı olarak yer almıştır. Fatma dizisi ile büyük bir oyunculuk deneyimi kazanan Ahsen Türkyılmaz İkimizin Sırrı dizisi ile yıldız olmaya hazırlanmaktadır.

​Ahsen Türkyılmaz Kaç Yaşında?

​Ahsen Türkyılmaz 2021 yılı itibari ile 6 yaşındadır.