Elbet Bir Gün Gizem’in Çocukluğunu Kim Oyunuyor? Ecrin Moğultay

Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosunu yakından takip etmeye devam ediyoruz. Elbet Bir Gün dizisinde Sinem Ünsal’ın hayat vereceği Gizem karakterinin çocukluğuna Ecrin Moğultay hayat verecek. Elbet Bir Gün oyuncuları arasında Helin Kandemir, Muhammet Uzuner, Ulvi Kahyaoğlu, Şebnem Bozoklu ve Sinem Ünsal da yer alacak. Oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Elbet Bir Gün  dizisi özellikle Flash Back sahneleri ile çok konuşulacak.

Ecrin Moğultay Kimdir?

Daha önce Aykut Enişte 2 filminde yer alarak dikkatleri üzerine çeken Ecrin Moğultay 2011 İstanbul doğuludur ve 10 yaşının içindedir. 1.20 cm boyunda ve 23 kg olan çocuk oyuncu Ecrin Moğultay Kemal Ekenel ajansın oyuncusudur. Deli Gönül dizisinde de kamera karşısına geçen Ecrin Moğultay geleceğin yıldız oyuncu adaylarından biridir.

Elbet Bir Gün Gizemin çocukluğuna ecrin moğultay hayat verecek

Ecrin Moğultay Elbet Bir Gün  oyuncuları arasında yer alacak. Aykut Enişte 2 filminde ki başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Ecrin Moğultay Elbet Bir Gün  dizisinde güzel oyuncu Sinem Ünsal’ın hayat vereceği Gizem karakterinin çocukluğuna hayat verecek. Elbet Bir Gün Gizem’in Çocukluğuna Ecrin Moğultay hayat verecek

Elbet Bir Gün Gizem Kimdir?

Elbet Bir Gün dizisinde Gizem ve Nesime isimli iki kardeşin hayatı ekrana taşınacak. Ablası Nesime ile zorlu bir çocukluk geçiren Gizem Mehmet’e aşık olarak zorlu bir sürece başlayacak.