Bir Zamanlar Kıbrıs Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi erken sezon finali yapıyor. Daha önce 16. bölümü ile sezon finali yapacağı açıklanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi düşük reytingler nedeniyle 9. bölümü ile sezon finali yapacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs Sezon Finali Yapıyor?

Bir Zamanlar Kıbrıs 3 haziran 2021 de 9. bölümü ile final yapacak. Bir Zamanlar Kibris Sezon Finali

Başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi ünlü ve yetenekli oyuncuların yer aldığı yönetmenliğini Hakan İnan’ın yapacağı tarihi dizi için geri sayım başladı. Trt 1 tarihi dizilerdeki başarısını bu dizi ile devam ettirmek istiyor. kibris

Dizinin çekimlerine Şubat ayı içinde başlandı. Dizinin çekimleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde gerçekleşirken ada halkının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Dizi Kıbrıs tarihi açısından çok önemli. 1963/1974 tarihleri arasında yaşanan mücadele konu ediniyor. Kıbrıs Türk halkının özgürlük mücadelesinin sembolü Rauf Denktaş da bu dizide yer alıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ne Zaman Başlayacak?

Çekimleri KKTC’de başlayan dizinin mart ayından itibaren yayına girmesi bekleniyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Kaç Bölüm Olacak?

Mart ayında ekranlarda olması beklenen dizi 26 bölümden oluşacak. Diğer dizilerin aksine her bölüm 60 dakika olacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ne Zaman Final Yapacak?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin Mart ayında yayınlanacağı ve 26 bölüm olacağını söylemiştik. Planlanan şekilde dizi yayınlanırsa Ağustos ayının sonunda final yapması bekleniyor.

Yorum yaz