Kırmızı Kamyon Gülümser Kimdir? Bülent Çolak Hayatı Biyografisi

Herkesin merakla neklediği ve Show TV ekranlarında yayınlanacak olan diziye yeni oyuncular girmeye devam ediyor. Ekranlarda alanında ilk olacak Kırmızı Kamyon dizisinde itfaiyecilerin gerçek hayat hikayeleri anlatılıyor. Diziye Gülümser karakteri ile Bülent Çolak dahil oldu. Kırmızı Kamyon Gülümser karakteri ve bilinmeyenleri yazımızın detaylarında.

Kırmızı Kamyon dizisinde Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Nilay Deniz, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Gürgen Polat, Ogün Kaptanoğlu, Timur Ölkebaş, Efekan CanBurak Berkay Akgül gibi yetenekli oyuncular yer alıyor. Dizinin mart ayından itibaren Show TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Kırmızı Kamyon Gülümser Kimdir?

İtfaiyecilerin hayatını konu edinen ve alanında ilk olan Kırmızı Kamyon dizisinde Gülümser karakteri ile ilgili bir bilgi henüz bulunmuyor. Bilgiler geldikçe güncelleme yapılacaktır.bulent

Bülent Çolak Kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisinde Gülümser karakterini oynayacak olan Bülent Çolak 20 Eylül 1977 İstanbul doğumludur. Ailesi zamanında Makedonya’dan İstanbul’a göç etmiştir.  Geniş Aile dizisinde Ulvi karakteri ile bilinmektedir. Birçok tiyatro oyununda rol almıştır. İlk film deneyimi 1999 yılında vizyona giren Hoşçakal Yarın’da oynadığı Hüseyin İnal karakteri ile olmuştur. Ardından sak sayıda dizi ve filmde oynamıştır.baba ogul

Geniş Aile film serisinde Ulvi karakteri ile milyonların beğenisini kazanmıştır. Fotoğrafçılığa merakı olan sempatik oyuncu Bülent Çolak 1,68 boyunda 65 kg ağırlığındadır.

Bülent Çolak Evli Mi?

Özellikle Geniş Aile ile adından söz ettiren Bülent Çolak, senaryo yazarı olan Sefa Öztürk Çolak ile evlidir ve bu evlilikten Okyanus isminde bir de çocukları bulunmaktadır. Okyanus 13 yaşındadır.