Biz Hiç Büyümeseydik Dizisi için hazırlıklar başladı

Birol Güven Çocuklar Duymasın’dan sonra yeni bir dizi için daha hazırlıklara başladı.  Son olarak Ayrılsak da Beraberiz, En Son Babalar Duyar ve Seksenler gibi dizilerin de yapımcılığını üstlenen Mint Yapım şimdi de  Biz Hiç Büyümeseydik dizisi içim hazırlıklara başladı.

2018 2019 yeni sezonunda izleyicisi karşısına çıkarılması beklenen Biz Hiç Büyümeseydik dizisinin ismi şuanda kesin olmasa da kod adı olarak Biz Hiç Büyümeseydik olarak düşünülüyor.  Biz Hiç Büyümeseydik dizisinin yayın hakları için Birol Güven Show Tv ile anlaştı. Biz Hiç Büyümeseydik dizisinin Senaryosunu ise daha önce Ayrılsak da Beraberiz ve En Son Babalar Duyar gibi dizilerin de senaryosunu yaza Murat Aras yazacak. Biz Hiç Büyümeseydik dizisinin yönetmen koltuğunda ise daha önce de Dünyanın En Güzel Kokusu serisi ve Doksanlar gibi dizilerin de yönetmenliğini yapan  Uğur Yağcıoğlu oturacak.

Biz Hiç Büyümeseydik dizisi Show Tv ekranlarında yayınlanacağı için ve Mint Yapım’ın dizisi olduğu için ben çok tutacağını sanmıyorum. Mint yapım zaten bu tarz dizileri defalarca denedi ama başarılı olamadı; özellikle Birol Güven’in başarısızlığı dillere destan oldu. Bakalım Biz Hiç Büyümeseydik  dizisi Birol Güven’in çıkışı olabilecek mi?Biz Hiç Büyümeseydik 1

Biz Hiç Büyümeseydik dizisinde muhtemelen yine 80’li yıllarının veya 90’lı yılların güzel zamanları hatırlanacak. O günler de yaşanan güzel günler yad edilecek. O yıllarda insanlar iyiydi kimse kimseye kötü niyet beslemez ve hakkında kötü düşünmezdi.

Etiketler