Bizim Hikaye Ayşe Kimdir? (Beren Gökyıldız)

Bizim Hikaye dizisi oyuncu kadrosuna çok başarılı bir isim daha katıldı. Çocuk oyunculuğu ile dillere destan olan Beren Gökyıldız Anne dizisinden sonra Bizim Hikaye dizisi kadrosuna dahil oldu.

Bizim Hikaye Ayşe Kimdir?

Bizim Hikaye dizisinde Ayşe karakteri Fikret yani Fiko karakterinin okul arkadaşı ve sevdiği kız olarak diziye dahil olacak.

Bizim Hikaye dizisinde Ayşe karakteri mahalleye yeni taşınan bir öğrencidir. Fikret ile aynı sınıfta da olan Ayşe karakteri oldukça dobra bir kızdır. Fiko’nun kurduğu kavga çetesine dahil olmak için Ayşe elinden geleni yapacaktır; ancak Fiko adeta Ayşe’ye deliler gibi aşıktır.

Fikret’in durumunda bir değişiklik olduğunu fark eden Filiz ve Rahmet Fiko’nun Ayşe’ye aşık olduğunu anlar. Doğruyu söylemek gerekirse Fiko 5. 6. sınıf gibi dururken Beren Gökyıldız’ın canlandıracağı Ayşe karakteri 3. sınıf öğrencisi gibi duruyor.

Bizim Hikaye Beren Gökyıldız

Beren Gökyıldız Kimdir?

2008 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beren Gökyıldız çocuk sinema oyuncusudur. 10 yaşına giren Beren Gökyıldız Kadın ve Kocamın Ailesi dizisi ile kendini tanıtmayı başarmıştır. Beren Gökyıldız Güldüy Güldüy Show Çocuklar projesinde yer alarak oyunculuğunu daha da geliştirmeyi başarmıştır. Beren Gökyıldız için anne dizisi önemlidir; zira Beren Gökyıldız Anne dizisi ile dünyaya açılmayı başarmıştır.

Bizim Hikaye Ayşe

Beren Gökyıldız Bizim Hikaye Dizisinde Konuk Oyuncu mu?

Beren Gökyıldız Bizim Hikaye dizisinde kalıcı mı yoksa konuk oyuncu mu şuanda belli değil ancak Shamless dizisinde Beren Gökyıldız gibi bir çocuk oyuncu vardır.

Bizim Hikaye 29. Bölüm Fragmanı