Bizim Hikaye Barış Öldü mü? Barış Geri Gelecek mi? Burak Deniz Bizim Hikaye’den Ayrıldı mı?

Bizim Hikaye dizisinin 20 eylül perşembe günü ekranlara gelecek 52. bölümünde Filiz çok kötü bir rüya görüyor ve eşi Barış’ın bir trafik kazasında öldüğünü görüyor. Filiz kabustan uyandığında ise Barış’ı karşısında görüyor ve her şeyin rüya olduğu için çok seviniyor.

Bizim Hikaye dizisinde izleyiciye daha sonra ise Barış ve Nihal’in konuşmaları duyuluyor. Nihal savcılığa gideceğini ve oğlundan Barış’ı ayıracağını söylüyor; ancak Barış oğlundan ayrılmak istemiyor ve Nihal’den zaman isterken bir trafik kazası geçiriyor.

Nihal kazanın olduğunu düşündüğü bölgeye geldiğinde ise eşinin tanınmaz halde olduğunu ve öldüğünü söyleyen bir polis ile karşılaşıyor.

Peki Gerçekte Ne Oldu?

Bunu bilmek gerçekten zor ama iyi bir Bizim Hikaye  izleyicisi olarak sizlere şunu söyleyebilirim; ya bu kaza Barış’ın Nihal’i akıllandırmak için kurguladığı bir oyun; yada yanarak ölen Barış’ın çarptığı adam. Şuana kadar Burak Deniz’in Bizim Hikaye’den ayrıldığına dair hiç bir haber çıkmadı. Bu da Bizim Hikaye dizisinden Burak Deniz’in kesin olarak ayrılmadığı ve Barış’ın ölmediği anlamına gelir.

Bizim Hikaye Barış Öldü mü Arabada Yandı mı

 Bizim Hikaye 52. Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye dizisinde tam Barış ve Filiz’in arası düzeldi derken yeniden bir kaos daha geliyor. Bilindiği üzere Barış boşluğa düştüğü bir zamanda hem iş yerinden arkadaşı hemde hocası olan Hülya ile bir gecelik bir ilişki yaşamıştı. Hülya bu ilişkiyi kullanarak Barış’ı elde etmeye çalışsa da Barış’ın gözü Filiz’den başkasını görmez. Tam Barış ve Filiz bir romantik an yaşamışken Hülya Barış’ı arabasına alır ve onu tehdit eder.

Barış ise Hülya’ya Filiz’i sevdiğini bir kez daha itiraf eder. Hülya ise beni yok sayamazsın diyerek araba ile hız yapar. Hülya adeta intihara gitmektedir. Barış ile mutlu olamadık bari Barış ile beraber ölelim düşüncesinde olan Hülya araba ile intihara gider; ancak Barış son anda direksiyonu kırsa da Barış ve Hülya köprüden düşer.Bizim Hikaye Barış öldü mü resimleri

Bizim Hikaye dizisi bilindiği üzere Amerika’da yayınlanan Shamless dizisi ile aynı senaryoya sahip. Bizim Hikaye dizisinde Barış karakteri Shameless dizisimde Steve/Jimmy karakteri ile aynı. Shameless dizisinde 3. sezon sonunda Steve karakteri zoraki olarak evlendiği İspanyol karısının mafya babası tarafından zorla alı koyularak bir gemiye bindirilecek. Gemiye öleceğini bilerek binen Steve son kez aşkı Fiona’yı yani Filiz’i arama talebinde bulunmuştu. Steve’i 3. sezon sonunda son gördüğümüz sahne buydu. Peki 4. sezon da Steve var mı? Hemen cevap verelim koca bir sezonda Shameless dizisinde Steve karakteri olmayacak. Steve karakteri 5. sezon geri gemi ile gelecek ancak bu sefer de Fiona evli olacak.

Bizim Hikaye dizisinde ne yazık ki daha dizi bu sezona gelmedi. Bu nedenle Barış ve Hülya’nın yaptığı kaza  da kimse ölmeyecek korkmayın en azından anladığım kadarı ile Barış ölmeyecek. Barış’ın kaybolacağı bölüme daha baya var. bizim hikaye Barış Geri Gelecek mi

Bizim Hikaye Barış Geri Gelecek mi?

Evet Bizim Hikaye’de Barış kesin olarak geri gelecek ancak uzun bir süre barışsız bölümler izleyeceğiz. Tam Filiz iş bulacak evlenecek mutlu olacak Barış geri gelecek.

Burak Deniz Bizim Hikaye’den Ayrıldı mı?

Bizim Hikaye dizisinde Burak Deniz’in yeri garanti hiç kor^kmayın; kesin olarak Bizim Hikaye’den Burak Deniz ayrılmayacak.

Bizim Hikaye Yeni Sezon Tanıtımı Barış Gider