Adını Sen Koy 322. Bölüm Detaylı Özeti 10 nisan Analizi

Adını Sen Koy 322. Bölümle izleyicisi ile buluştu. Adını Sen Koy’un son bölümünde Jülide’nin evden gitmesine sinirlenen Ömer eve gelince Zehra ile tartışır. Zehra’da istemese de Ömer’e sert tepki gösterir pişman olur; ama Ömer odadan çıkar.

Canan’sa hırsızlıkla suçladığı Çetin’i polise teslim eder. Olanları duyan Salim Canan’a sorular sorar. Salim pişman olacağı şeyleri yapmamasını görmediği halde birilerini suçlamamasi gerektiğini söyler Canan’a ve karakola gider.

Sabah’sa babası Hakan’la konuşur. Hakan ve Sabah geçmişi iyice deşer. Sabah daha fazla dayanamaz ve evden çıkıp gider. Kerem’de Sabah’ın ardından gider. Peki Sabah babasını yani ailesini kabul edecek mi? Yoksa ailesini istemeyecek mi? Neyse Zehra, Ömer uyurken yanına gelir ve duygusal konuşmalar yapar, özür diler ve ona onu çok sevdiğini söyler. Ömer ise söylenenleri dinler ama cevap vermez. Daha sonra mutfağa Zehra’nın yanına gider ve arkadan sarılıp özür diler, çay içer, çikolata yerler romantik konuşmalar yapar.

Gelelim Eray çiftine, Ayşe boşanmakta kararlıdır; Nihat ise durumu düzeltmeye çalışır ama nafile. Ayşe olanlardan kimsenin haberinin olmaması için dikkat eder. Cevriye durumu fark etmemiştir o yüzden Nihat çabalasa da sürekli Nihat’a gelen telefonlar buna izin vermez. Son konuşmasında Ayşe’nin her şeyi duyması işleri dahada karmaşık hale sokar. Peki Ayşe ve Nihat’ın hatta Cevriye’nin sonları ne olacak  hep birlikte göreceğiz.

Ömer ve Zehra Jülide’yi görmek için Ercan’in evine gelirler. Tabi Ercan’ın bundan haberi vardır. Neyse gelirler Jülide’nin şoförü karşılar onları içeriyi izlerken Ercan gelir. Ercan labali şekilde konuşur. Ömer Jülide’yi sorar. Ercan Jülide’yi tehdit eder. Ercan Jülide’den mutlu rolü yapmasını ister. Fakat Jülide istemese de oğlu ve gelini için kabul eder. Jülide içeriye gelir; mutlu evli rolü yapar. Zehra Ömer’in yine Jülide hakkında kötü düşüneceğini sanarken Ömer çıktıktan sonra Zehra’ya sen haklıydın onun başı dertte der;Adını Sen Koy 322. Bölüm 1 çünkü çıkarken göğsünde Ercan’in dağladığı yaranın kanadığını fark eder. Bakalım Ömer Jülide’ye yardım edecek mi? Yoksa kendi haline mi bırakacak bunu hep birlikte göreceğiz.

Jülide nasılsın
O kafan kapıya kısıksın
Gene musmulalik yapıyorsun
Adına sanina kim saydırsın

Ne diyim bilmiyorum
Daha da bişey söylemiyorum
Kafan güzel sanırım
Ben böyle görüyorum

Adam seni desti
Etini kesti
Sen hala yanindasin
Hayırdır rüzgar nerden esti

Oğlun gelinin geldi
Seni merak etti
Şimdi yaptığın is mi
Bu tavrın herkesi deli etti

Aferim ömer sana
Bravo zeki aklına
Yine son dakika golü geldi
Bekle dur şimdi yarına

Sahip çık karına
Bırakma bugünün işini yarına
Boşver julideyi mulideyi
Siz geri dönün konaga

Adını Sen Koy 323. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 322. Bölüm Detaylı Özeti 10 nisan Analizi (3 Yorum)

  1. hayirli geceler resul abicim analiz cok guzel olmus eline saglik tamda demek istediyim sozleri soylemissin neyse bararilarin daimi olsun tatli ruyalar sana