Adını Sen Koy 323. Bölüm 325. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 11 Nisan 13 Nisan

Adını Sen Koy’da Jülide bir kez daha hem Ömer’i hemde Zehra’yı çok şaşırttı. Jülide Ömer ve Zehra’ya zarar vereceğini anlayan Ercan’ın yanında Ömer ve Zehra’ya mutluluk pozu verdi. Tam Ömer her şeyin gerçek olduğuna Ercan’ın Jülide’yi zorla tuttuğunu inanmışken yaşanan bu olay Ömer’i bir kez daha annesinden nefret ettirecek seviyeye getirecekti ki göğsündeki Ömer Jüide’nin göğüsünde ki kan lekesini görecek ve Jülide’yi Ercan’dan kurtarmak için plan yapacak.

Zehra’dan habersiz Ömer Jülide’yi kurtarma planı yapacak. Ercan ise Ömer’in annesini kurtarmaya geleceğini bildiği için hazırlık yapacak. Ömer Ercan’ın kurduğu plana doğru hızla giderken Zehra’da Ömer’in bir delilik yapmasına engel olmaya çalışacak ancak Zehra’nın çabaları boşa çıkacak. Ömer Ercan tarafından Jülide’yi kaçrımak isterken yakalanacak Adını Sen Koy 323. Bölüm 325. Bölüm

Ercan Ömer’in kafasına silahı dayayacak ancak Jülide hemen Ömer’in önüne kendisini atacak ve Ercan’dan oğlunu değil kendisini öldürmesini isteyecek. Ercan Ömer’i sağ salim evinde gönderse de Ömer ve Jülide hesaplaşması bitmeyecek. Ömer Jülide’nin arabasını durduracak ve şimdi canını ortaya koyarak kurtardığın oğlunu yıllar önce neden bıraktın gittin diyecek. Jülide ise Ercan beni sizin canınızla tehdit etti ben o zaman da sizin için kendimden vazgeçtim diyecek.

Ömer ve Zehra cephesinde ise her şey güzel gidiyor. Ömer kafasında annesinin sıkıntısı olsa da Zehra ile olan mutluluğu gözlerinden okunuyor.

Ömer ise Ercan Keser meselesinin peşini bırakmak istemez. Ercan’ı araştıran Ömer Ercan Keser’in takıntılı bir manyak olduğunu anlar. Ömer Ercan’ın bir açığını yakalayıp onu hapse attırmak istese de Zehra’ya bu konuda bilgi vermez. Zehra ise Ercan meselesinde inandıramadığı Ömer’e rağmen Jülide’nin Ercan’dan korktuğu için öyle davrandığını ispat etmeye çalışacaktır.

Adını Sen Koy 323. Bölüm

Ercan ise Jülide’yi korkutmak için ona ağır bir ders vermeye karar verir. Ercan ve Jülide arasında yaşananlardan sonra Jülide hastahanelik olacaktır. Ömer ise Ercan’ın annesine zarar verebileceğini fark edince annesi için büyük bir savaşa girecek.

Nihat ise hiç bir şekilde yediği  haltları Ayşe’ye anlatamayacak ve Ayşe’yi kandıramayacaktır. Ayşe kızına rağmen bunları kendisine nasıl yaptığını anlayamayan Nihat’tan boşanmak için harekete geçecek. Ayşe’nin elini ayağını bağlayan tek konu ise kızı Ayşe olacak. Kızı Ayşe için Ayşe Nihat’a bir şans daha verecek mi?

Adını Sen Koy’da Ölümlü Kaza

Ayşe ve Nihat büyük bir kavga edecek. Nihat sahil yolunda arabanın kontrolünü kaybedecek ve denize uçacak. Ayşe Nihat’ın ihanetini Ömer’e söyledikten sonra mı Nihat ölecek yoksa söylemeden mi onu bilmiyorumAdını Sen Koy 11 nisan

Mahallede ise işler karıştı. Her ne kadar Sabah’ın annesi ve babasına kavuşması Kerem için büyük mutluluk verici olsa da Sabah’ın Alman’ya yerleşmesi ve anne ve babasının Almanya’da kalmasını istemesi Kerem ve Sabah cephesinde işlerin karışmasına neden olacak. Kerem Sabah’ın kendisini bırakıp gitmeyeceğine emin olsa da Sabah’ın kafası çok karışıktır. Anne ve baba diyeceği insanlar her ne kadar biyolojik ailesi olsa da kardeşi dahil onlar kendisi için birer yabancıdır.

Adını Sen Koy 323. Bölüm 325. Bölüm Fragmanı

Zehra’da Ömer de Jülide’nin boş yere böyle davranmadığının farkında. Zehra Ömer’e Jülide bizi korumak için Ercan’ın yanında öyle davrandı dese de Ömer bir kez daha annesi Jülide’nin üzerini çizmiş gibi davranacak.

 

Adını Sen Koy 323. Bölüm 325. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 11 Nisan 13 Nisan (1 Yorum)