Bizim Hikaye Derin Kimdir? Hazal Adıyaman

Bizim Hikaye dizisi 3. sezonunu açtı. Bir çok yeni oyuncu Bizim Hikaye dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Bizim Hikaye dizisi yeni gelen oyuncular ve Bizim Hikaye dizisinden ayrılan oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Bizim Hikaye Derin Kimdir?

Deniz’in kız kardeşidir. Özel bir üniversitede okumaktadır. Duyarlı bir kızdır. Rahmet çalıştığı üniversitede Derin’e aşık olacaktır. Aslında Rahmet ilk görüşte Derin’den ve Derin’in kız kardeşi Deniz’den uzak durmaya çalışır; çünkü Deniz çok şımarık bir kızdır.

Rahmet üniversite okuyorum diye ablasını ve kardeşlerini kandırmaktadır.

Hazal Adıyaman Kimdir?

22 kasım 1994 dünyaya gelen Hazal Adıyaman 24 yaşındadır.  Hazal Adıyaman 1.67 boyunda 54 kg’dır. Hazal Adıyaman  Rexona 8×4 reklamlarında  yer alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Hazal Adıyaman bu reklamlarda güzelliği ile çok dikkat çekmiş ve Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncu kadrosuna dahil edilmiştir. Her ne kadar Muhteşem Yüzyıl’da çok dikkat çekemese Aşkın Bedeli dizisi kadrosunda yer almaya başarmıştır. Aşkın Bedeli dizisinde aldığı oyunculuk eğitimlerinin de etkisi ile güzelliğini ve yeteneğini birleştirmiştir.

Hazal Adıyaman daha sonra Kiraz Mevsimi ve Hanım Köylü dizilerinde yer almıştır. Hazal Adıyaman’ın hayatını değiştiren ise Kalbimde ki Deniz dizisinde hayat verdiği Ece karakteridir. Hazal Adıyaman Kalbimdeki Deniz dizisi ile kendisini Türkiye’ye tanıtmıştır. Hazal Adıyaman’dan bir başrol dizisi beklerken Hazal Adıyaman yine Fox Tv’nin dizisi Bizim Hikaye oyuncu kadrosuna Derin karakteri ile dahil olmuştur.

Hazal Adıyaman’ın Sevgilisi Kim?

Hazal Adıyaman için Kalbimdeki Deniz dizisi döneminde rol arkadaşı ve partneri Batuhan Ekşi ile aşk yaşadığına dair haberler çıkmıştır hatta HT Magazin’den Neziha Kartal’ın haberine göre Ece Samlı ile evlilik planları yapan Batuhan Ekşi bu aşk sonrası oldukça zor günler yaşadı.