Bizim Hikaye Deniz Kimdir? Derin’in Ablası (Melisa Döngel)

Bizim Hikaye dizisi 3. yeni sezonuna çok farklı başladı. Bizim Hikaye dizisi yapımcısı Med Yapım başarışı dizisi için adeta hiç bir masraftan kaçınmamış ve çok başarılı oyuncular transfer etmiş Bizim Hikaye dizisi kadrosuna.

Bizim Hikaye dizisinin Amerikan Shamless dizisinden uyarlama olduğu zaten biliniyor. Shamless’in 5. sezonunda dizi de ki Rahmet karakterine bir abla kardeş geliyordu zıt karakterli. İşte onlar iki güzel kardeş olan Deniz ve Derin olacak.

Bizim Hikaye dizisine Derin karakterini zaten görünce tanıdık; zira oldukça tanındık bir sima. Özellikle yüzünde ki net çizgiler ve ifade onun bize Kalbimdeki Deniz dizisinde Ece karketerine hayat veren Hazal Adıyaman olduğunu gösterdi; ancak bir çok izleyici Derin karakterinin ablası dizimizin şımarık zengin kızı Deniz’e kimin hayat verdiğini çıkaramadı.

Bizim Hikaye dizisinin 3. sezonu boyunca Deniz karakterine hayat verecek oyuncumuz Melisa Döngel olacak.

Bizim Hikaye Deniz Kimdir?

Deniz Bizim Hikaye dizisinin şımarık zengin kızıdır. Deniz burnu havada ve insanlara yüksekten bakan bir kızdır. Kardeşi Derin’in Rahmet’e beslediği hayranlığı bir türlü anlayamaz; ona göre Rahmet bir çöplük çocuğudur; altında milyonluk arabası üstünde havalı kıyafetleri olmayan birisi erkek bile olamaz.  Deniz hiç bir zaman Derin ve Rahmet’in aşkını anlayamayacak kadar beynini kiraya vermiş bir kızdır. 

Melisa Döngel  Kimdir?

Melisa Döngel  1999 doğumludur ve 19 yaşındadır Melisa Döngel Elif dizisinde hayat verdiği Melis karakteri ile tanınmıştır. Melisa Döngel Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde Temel Oyunculuk dersleri almıştır. daha sonra Hilal Saral Atölye’de ise Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Hangimiz Sevmedik dizisinde Sevtap karakterine hayat vermiştir.  Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği Nil karakterine hayat vermiştir.

Melisa Döngel  Kaç Yaşında?

Melisa Döngel 1 Ocak 1999 doğumludur ve 19 yaşındadır.

Bizim Hikaye Deniz’in Şımarıklığı ve Rahmet ile Tanışması

Bizim Hikaye Deniz Kimdir? Derin’in Ablası (Melisa Döngel) (1 Yorum)

  1. Hayırlı Akiamlar Diziseti Tv Yorumcuları Nasılsınız ELİF Dizisin SÜRAYYE Obrazın Oyuncusu Melisa Dönğel ELİF Dizisinde SÜRAYYE OBRAZINA Başladığı Anlar Sevmedim Reyhan OBRAZIN Yerin Tütmüş Oyuncu İdi Ama Getdikçe Bu Obrazda Sıçaklık His Etdim MELİSA DÖNGEL İYİ OYUNCUDU UĞURLAR ARZU EDİRİZ DİZİLERDE OYNADIĞI HEKAYELER HER ZAMAN UĞURLU OLSUN