Bizim Hikaye Fikri Ölecek mi? Reha Özcan Bizim Hikayeden Ayrılacak mı? İşte Kesin Cevap

Bizim Hikaye dizisi bildiğiniz üzere uyarlama bir dizi. Hatta Bizim Hikaye dizisi için orjinaline en çok uygun olan uyarlama dizi de Bizim Hikaye diyebilirim. Bizim Hikaye dizisinde bildiğiniz üzere Fikri’nin büyük kızı çıktı geldi. Yeliz geldi sanki hiç dert yok muş gibi organ mafyası ile iş yaptı ve Organ Mafyasını başına sardı. Bu olay da Fikri’nin başına patladı. Yeliz’in yüzünde Fikri böbreğinden oldu.

Bizim Hikaye Fikri ölecek mi resimleri

Böbrek mafyası Fikri’nin böbreğini çaldı ve Fikri çok ağır şekilde hayata tutunma mücadelesi verdi. Fikri için tüm doktorlar ile birlikte Barış’ta seferber oldu. Hatta Filiz ile araları limoni olan Barış Fikri’nin durumunun kötüye gittiğini fark edince tüm küslükleri dargınlıkları bitirdi. Zira Filiz ve diğer çocukları babasız günler beklemekteydi. Bu acı tek başına altından kalkılabilecek kadar basit değildi.

Bizim Hikaye Fikri resimleri

Peki Bizim Hikaye dizisinde Fikri ölecek mi?

Bizim Hikaye dizisinde Fikri karakteri kesin olarak ölmeyecek. Bizim Hikaye dizisinin fragmanında verilen beyin ölümü gerçekleşti sahnesi başka bir hastaya aittir. Yani beyin ölümü gerçekleşen kişi Fikri değiş hastahanede Fikri ile birlikte yatan ve durumu ağır olan başka bir hastadır.

Bunu nereden biliyorsun derseniz Shamless dizisinin senaryosunu sizlerle aynen paylaşıyorum Okudğunuzda Fikri’yi bir bağışçının karaciğer vererek nasıl kurtardığını izlersiniz.

Bizim Hikaye gerçek Fikri

Shamles 4. Sezon Orîjinal Senaryosu

Frank’ın karaciğeri başarısız olur ve ya bağışta bulunmak ya da son günlerini yaşamak için yaşamı değiştiren bir karar vermesine izin verir. Frank’ın sağlığı azalıyor ve kendine iyi bakmak için çok hasta oluyor. Fiona’nın Frank’ın Gallagher evinde yaşama iznini vermiş olduğu ortaya çıktı. Bu arada, Frank bilinmeyen ilk kızı, şu anda başarılı bir kariyeri ve kendi çocuğuyla yetişkin bir yetişkini izliyor. Karaciğeri için bir eşleşme olmasa da ağrısı için uyuşturucu alarak ve ölümüne yakın gibi görünmesine rağmen kendisini rahat ettirerek kendisine bakmaya devam ediyor. Sheila Hint rezervasyonundan döndüğünde Sheila bilinçsiz Frank ile birkaç Hintli çocuğu evlat edinmek için evlenir. Sezon ortasında Sheila, Frank’e yeni bir karaciğer vermek için bir cerrah için 26.000 dolar öder, ancak bu bir aldatmaca ve böbrek çalındı. Hastanede Frank’e bir bağışçıdan bir karaciğer verilir ve hayat kurtarılır. Hastaneden serbest bırakıldıktan ve yeni bir karaciğeri başarıyla almasını takiben Frank, Carl tarafından bir fincan bira çıkaran ve hâlâ içki içmekten hoşnut kalan Chicago sahilinde gezinir.

Bizim Hikaye Fikri Ölecek mi Videosu