Bizim Hikaye 16 Mayıs Neden Yok? Bizim Hikaye 70. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Bizim Hikaye 16 Mayıs Neden Yok?

Bizim Hikaye dizisi bilindiği üzere 70. bölümü ile 16 mayıs perşembe akşamı final yapacaktı; ancak setten aldığımız bilgilere göre Bizim Hikaye dizisinin final bölümü çekimleri 13 mayısa kadar devam etmiş; bir bakıma Bizim Hikaye dizisinin finali yetiştirilemediği için beklenenden bir hafta sonra final yaparak dizi ekranlara veda etmiş olacak.

Bu durumda Bizim Hikaye dizisi 70. bölümü ile 16 mayıs perşembe akşamı değil 23 mayıs perşembe akşamı final yapmış olacak.  Bizim Hikaye dizinin final bölümünün yerine Nadide Hayat filmi 6 mayıs akşamı ekranlara gelecek.

Bizim Hikaye 70. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Bizim Hikaye dizisi farklı ve özgün bir final ile veda etmek istiyor. Bu nedenle de final senaryosu önce yazılmakta sonra da çekilmekte oldukça zorlanılan bir bölüm oldu. Tabi bir de finalde anlatılacak, değinilecek olay da çok olunca yani boş sahneler yerine komedi ve aksiyon dolu sahneler olunca çekimler yetişmedi. Umarım Bizim Hikaye 70. Bölüm izleyicilerin en çok sevdiği finaller arasına girer ve dizi adını finalde bile tarihe yazdırır. Bizim Hikaye 16 Mayıs Neden Yok resimleri

Bizim Hikaye 71. Bölüm Neden Yok?

Bizim Hikaye dizisi 70. bölümü ile 16 mayıs 2019 pazar akşamı final yaptı bu nedenle Bizim Hikaye  dizisinin 71. bölümü 23 mayıs perşembe akşamı ekranlarda olamayacak. 

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yer aldığı Bizim Hikaye dizisinden izleyicilerine kötü haber geldi. Tüm Türkiye yıllar sonra açık bir kanalda ekranlara gelecek Fenerbahçe Beşiktaş derbisine kilitlenmişken Med Yapım ve Fox Tv yaptıkları toplantı sonrasında izleyiciyi şoke edecek bir karar aldı.

Bizim Hikaye dizisi 24. bölümü ile 1 mart perşembe akşamı izleyicisi karşısında olamayacak. Bizim Hikaye dizisinin 24. bölümü 8 mart perşembe akşamı Fox Tv’de olacak. Bilindiği üzere son olarak yine perşembe akşamları yayınlanan Kanal D’nin O3 medya tarafından izleyicisi karşısına çıkarılan Vatanım Sensin dizisi için de kolaj bölüm yayınlama kararı gelmişti.

O3 medya her ne kadar Vatanım Sensin dizisi içim yaptığı açıklamada çekimler yetişmedi gibi bir bahane kullansa da biz dizi yazarları zaten bu ertelemenin Derbi yüzünden olduğunu tahmin etmiştik. bizim hikaye neden yok

Bizim Hikaye’de Fikri Ölecek mi?

Bilindiği üzere Bizim Hikaye dizisinin 23. bölümünde Fikri’nin büyük kızı Yeliz organ mafyasına bulaşmış bunun sonunda da olan Fikri’nin böbreklerini olmuştu. Fikri böbreklerini çaldırmıştı ve bir doktor hastanın beyin ölümünün gerçekleştiğini belirtmişti. Peki bu hasta hangi hasta? Fikri’nin mi beyin ölümü gerçekleşti yoksa başka bir hastanın mı?

Öncelikle şunu söyleyelim Shamles’in orjinal senaryosunda Frankie karakteri 7 sezon boyunca yer aldı. Şuanda Bizim Hikaye dizisi orijinal versiyonun 4. sezonun da yani Fikri’nin ölmesi gibi bir durum söz konusu değil.  Fikri daha bir çok bölümde yer alacak.

Bizim Hikaye 70. Bölüm Final Fragmanı 23 Mayıs