Adını Sen Koy 296 297. Bölüm Fragmanı 5 Mart 6 Mart Özeti

Adını Sen Koy 296. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da sonunda Ayşe’nin anne özlemi bitiyor. Sabaha kadar uyuyamayan Ayşe sonunda annesinin karşısına çıkmaya, annesine hesap sormaya, annesine sorulması gereken soruları sormaya karar verir.

Zehra çok üzgündür; kızını görmek için yanıp tutuşan vefakar bir anneye Ayşe’nin gelmeyeceğini, görüşmeyi kabul etmediğini söyleyeceğini düşünür. Zehra’nın görüşmeye yalnız geldiğini gören Jülide üzülür ama Ayşe’ye dargın da değildir küskünde. Zira Ayşe gelmemekte haklıdır.

Zehra sonunda Ayşe’nin görüşmeye gelmediğini söyler; ancak o sırada bir mucize olur. Ayşe anne diye koşup Jülide’ye sarılır. Ayşe ve jülide ilk hasretlerini giderirler. Ayşe’nin Jülide’ye soracağı çok soru; Jülide’nin kızına anlatacağı çok şey vardır.

Bahşende ise adamına yine Zehra’yı takip etme görevi verir. Bahşende’nin beceriksiz adamları sonunda Jülide ve Zehra’nın fotoğrafını Bahşende’ye götürür. Bahşende kim olduğunu çok merak ettiği o kadının Jülide olduğunu görünce ağzı açık kalır.

Bahşende bunun hesabını Zehra’ya soracaktır. Zehra’yı karşısına alan Bahşende senin hainlerle iş birliği yaptığını Ömer’in düşmanı Jülide ile görüştüğünü biliyorum der. Bahşende tehdit edip Zehra’yı korkutmak ister. Zehra ise Bahşende’nin gerçekleri öğrenmesi ile çıkmaza girer. Ömer’den gizli yaptığı bu iş yine Zehra’nın başına iş açacaktır. Adını Sen Koy 296. bölüm resimleri

Adını Sen Koy 296. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 60. Hafta’da Neler Olacak?

Adını Sen Koy’da 296 ve 297. bölüm fragmanı cuma akşamı sayfamızda olacak ancak biz sizlere Adını Sen Koy’da bu hafta neler olacak bir kaç tüyo verelim. Öncelikle Ömer ve Zehra barıştı her şey yerli yerine oturdu artık vuslat olur diyenlere ne yazık ki iyi bir haber veremeyeceğim. Ne yazık ki önümüzde ki hafta da vuslat yok. Tam Ömer ve Zehra baş başa otele gidecekler; fuara gidecekler derken Bahşende Zehra’nın Jülide ile görüştüğünü ve arkasından iş çevirdiğini muhtemelen Ömer’e söyleyecek ve yine bir fırtınalı hafta bizi bekleyecek.

Adını Sen Koy’da Salim ve Aysel ilişkisi biraz daha ilerleyecek gibi görünüyor; zira setten aldığımız bilgilerde Salim karakterine hayat veren  Ali Çoban’ın gerçek hayatta ki eşidir. Ali Çoban ve Eşi Adını Sen Koy’da iki sevgiliyi canlandırır mı bilinmez ama Aysel karakteri daha önce oyunculuk deneyimi olmadığını hiç göstermedi bize; gayet de güzel oynadı diyebiliriz. Buradan güzel insan Ali Çoban ve eşine mutluluklar diliyoruz.Adını Sen Koy 296. bölüm resimleri 1

 

Salim Aysel ile görüşüyor ama Ceviye’de oturduğu yerde durmayacak muhtemelen bu seferde Salim bey ile Aysel meselesini konuşacak ve Salim’i utandıracak. Peki Aysel ve Salim aşkı başlayacak mı? Ben çok ihtimal vermiyorum zira Aysel karakterine hayat veren Ali Çoban’ın eşi profesyonel bir oyuncu değildir. Karamel Film bu nedenle küçük bir rol için kabul etmiştir onu.

Gelelim Ömer ve Zehra meselesine. Ben hiç bir zaman Adını Sen Koy’da maddi külfeti olan sahneler görmedim; bu nedenle bir günlük diziden yurt dışına gitmesi ve çekim yapması beklenemez. Yani Ömer ve Zehra asla Fuar için Yurt dışına çıkamaz zaten buna zamanda imkan da yok. Sette ki çalışma koşullarını bir görseniz haftada 300 saat dizi çekmek gerçekten zor iş.

Ömer ve Zehra’dan Vuslat geleceğini de düşünmüyorum zira onun daha önceden ayarlanmış özel bir zamanı var. Şimdi Jülide ve Bahşende meselesinin tam ortasında Vuslat mı olur. Tam vuslat olacak; bebek geliyor derken Vuslat falan olmayacak bence. Zira Bahşende Ömer’in kafasına girecek. Bahşende aslında Ömer’e Jülide’yi göstermekle kendi bacaklarına sıkacak; zira Jülide de zeki kadın. Ömer’i nasıl bağlayacağını iyi biliyor.

Jülide kaleyi içten fetih ediyor. Jülide önce Zehra’ya kendini inandıracak sonra da Ömer ve Ayşe’ye. Benim setten aldığım bilgilerde Ayşe ve Jülide 2 hata içinde buluşacaklarmış ve konuşacaklarmış. Jülide büyük final öncesi Ömer’in sevdiği iki insanı kendine bağlıyor ki Ömer’in karşısına çıktığında Ayşe de ZEhra’da bir kadın olarak destek çıksın Jülide’ye. yoksa Jülide’nin Ömer’in karşısına çıkacak yüreği yok.

 

Zehra bir yandan Jülide’yi Ayşe ile nasıl yan yana getireceğini düşünürken bir yandan da Mehmet Beyle iş görüşmelerine devam edecek. Ömer Zehra’nın her iş görüşmesi öncesi bir sıkıntı çıkaracak ve zehra’yı Mehmet bey ile baş başa bırakmak istemeyecek.

Bir diğer konuda Kervancıoğlu içerinde ki köstebek. Bu köstebek tabi ki Özge çıkacak; ancak Özge Kervancıoğlu şirketini satmak zorunda kalacak; zira maddi imkansızlıklar artık Özge’yi buna zorlayacak.

Adını Sen Koy 297. bölüm resimleri

 

Adını Sen Koy 296 297. Bölüm Fragmanı 5 Mart 6 Mart Özeti (1 Yorum)

  1. Lutven kari koca iliskisi baslasin omwrle zehra arasinda ve aralarinda daha cilveli ve espirili sahneler bekliyoruz omer takim elbiseden artik kurtulsun suratinida daha kendince oynasin tipki nihat gibi olsun nihata bayiliyoruz sabahla keremede ama omer ve zehra aci aci baska birsey yok biraz daha kari kocanin iliskisini gormek istiyoruz nihat seni seviyoruz ailece senin espirilerine bayiliyoruz basarilar