Sen Anlat Karadeniz 7 Mart Özeti Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Fragmanı Yiğit Tek Başına

Sen Anlat Karadeniz dizisi 7 mart çarşamba günü 7. bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 7. bölümünde Sayarlar ve Dağdevirenler arasında Tahir Kaleli’ye karşı büyük bir ittifak mı olacak?

Sen Anlat Karadeniz 7 Mart Özeti

Yiğit sonunda Eyşan’dan alınan adres ile bulunmuştur; ancak Yiğit kendisine bakan korumayı tuvalete kilitlemiş ve ormana tek başına çıkmıştır. Yiğit’in asıl amacı annesinin Vedat ile evlenmesine engel olmaktır. Ormana Yiğit’i aramaya çıkan Tahir ve Nefes sonunda Orman’ın derinliklerinde Yiğit’i bulur. Yiğit ve annesi sonunda bir birlerine kavuşur. ggbbb 1

Tahir için Yiğit’in bulunması ile Nefes ile olan ilişkisi bitmemiştir bitmeyecektir; ancak Tahir artık bir söz vermiştir ve Tahir hayatında verdiği sözden dönmemiştir. Tahir Nefes ve Yiğit’i evlerine getirir ancak Mercan’ın yanına gider ve bozulan sözü bir kez daha Mercan’a bakarak verir. Tahir Mercan’dan babasının zorla aldığı yüzüğü yine Mercan’ın avucuna bırakır.

Asiye Kaleli ise Tahir ve Mercan ilişkisini karşıdır; zira Tahir Mercan’a değil Nefes’e deliler gibi aşıktır. Tahir’in başka birini bu kadar aşıkken Mercan’la yapacağı evlilikten ne Mercan’a ne de Tahir’e hayır gelmeyeceği ortadadır. Sen Anlat Karadeniz Yiğit resimleri

Tahir ise hem Nefes ile evlenemeyeceğini iyi bilmektedir hemde Mercan’a verdiği sözü tutmak zorunda olduğunu

 

Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Fragmanı 7 Mart

Sen Anlat Karadeniz’da Geçen Hafta

Tahir Kaleli hayatında ilk defa Nefes’in de yardımı ile demokratik olmayı öğrenmiştir. Tahir Yiğit’i nasıl bulacakları ile ilgili Yangazlar ve  Asiya Kaleli ile bir toplantı yapar. Toplantı da Nefes Eyşan’ın bir açığından bahseder. Eyşan karanlıktan çok korkmaktadır. Tahir ve Yangazlar Eyşan’ı kaçıracak ve Yiğit’in yerini öğrenecektir. Vedat Sayar ise en güvendiği isim olan Eyşan’a oğlunu emanet etmiştir. Vedat Eyşan’ın kendini satmayacağından emindir; ancak Eyşan’ın da açığı vardır. Peki Eyşan karanlıkta kalınca Vedat’ı satıp Yiğit’in yerini öğrenebilecek midir?Sen Anlat Karadeniz 28 Şubat resimleri 1

Diğer taraftan Dağdevirenler Sayarlar ile artık tüm bağlarını kesmişlerdir. Özellikle Tahir’in hala Nefes’in peşinde koşması Cemil’i çıldırtacak ve nişanı bozacak ve bundan sonra Kaleliler ile tek kelime konuşulmayacaktır. Cemil Dağdeviren’in sözü aslında küçük kızı Nazar’adır. Nazar da Kalelilerin Murat’la görüşmektedir.

Yiğit’i gayrı resmi olarak arayan komiser Mithat Tahir’e yardım edecektir; ancak Tahir’in yasa dışı işlere girmiş olması Mithat’ı korkutmaktadır.

Nefes ve Tahir Yiğit’i Rusya’ya kaçırabilmek için Vedat’ın imzasını taklit etmiş ve evrakta sahtecilik yapmıştır; ayrıca Nefes ve Yiğit içinde sahte pasaport yaptırılmıştır. Tüm bu suçlar Tahir’i 10 yıl içeride tutmaya yetecektir.

Mustafa ise elinde adeta bir bomba tutmaktadır. Mustafa Vedat Sayar’ın görüntülü cinayet itirafını elinde tutmaktadır; ancak Mustafa’nın elinde olan bu itiraf sadece Tahir’in canını korumaktadır.

Vedat Sayar ise açık açık Nefes’i tehdit etmektedir. Ya benimle evlenir karım olursun yada bir daha Yiğit’i göremezsin demiştir. Sen Anlat Karadeniz 7 Mart resimleri

Asiye Kaleli ise Mustafa’nın hainliğini çözmek üzeredir. Zira Mustafa KALELİ başlarından Nefes belasının gitmesi istemektedir. Bu nedenle de Yiğit’i asla Tahir’in bulmasını istememektedir. Bu nedenle de Mustafa Kaleli kardeşi Tahir Kaleli’yi satmıştır. Bu işi çözecek olan ise yine Asiye Kalelidir. Asiye Mustafa’nın telefonunda kendisinin Yiğit’in bulunması haber verdikten hemen sonra Mustafa Kaleli Eyşan’ı aramıştır. Tahir ve Nefes ise son anda Yiğit’i bulamamıştır.

Asiye Kaleli Mustafa’nın telefonuna bakar ve Vedat SAyar’ın cinayet itirafını görür.

Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Fragmanı şuanda yayınlanmamıştır.

Sen Anlat Karadeniz 7 Mart Özeti Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Fragmanı Yiğit Tek Başına (18 Yorum)

 1. Uyuyacam ama sen anlat karadeniz
  Gelecek heyecanı sarmış uyuyamıyorum
  Herkese iyi gelecek

 2. Merhabalr admin mail atmışsınız şimdi gördüm dha . Vala bna öğretmeye çalışsanız ömrünüz yetmez anlayamamki bn dha öncede dediğim gibi.

   • Ayy çook teşekkür ederim çok sevindim böyle dediğiniz için resul bey dha önce kimse söylememişti bna yetenekli olduğumu, ezerler beni hep kendi ailem bile .webmaster ne dmek bilemedim bilmediğim çok şey var bnim.

    • Rekorları altüst eden dizi sen anlat karadeniz heyt be tahir nasılda koruyor sahip çıkıyor nefese nefesine,tahir kaleli adamsın adam. Hımm öğrndim resul bey uzman gibi bişey demekmiş.

     • Merhbalar hrkese iyi gceler admin, sen anlat karadeniz de sevda zulüm dinlemiyor yrın akşamı bekliyorm. Rekorları altüst eden dizidr bu hee.

 3. Merhbalar resul bey küsmüyüz? Sen anlat karadeniz de nler oluyor nlerr mercana nazara acayip gıcığım ya hasbama bak sen gtmiş intahara kalkışmış bu ndir ya tahir glsin bana acısın da bnimle evlensin diye yol yapıyor zorla olurmu bu işler ya gönül işi tahiride nefeside zora sokuyor ya hayret bişey.tahir yiğiti bulmuş heyt be helâl , silahı çeken kim acaba nazar olabilir belkide .neftah.nasipse görücez bkalım.

   • Nasılsınız sorusuna cvap vermediniz dha önce yazdığımda bnde küsüs sandım ne bilyim en son mail at dmiştiniz ya bnde beceremem nsıl atıldığını bilmiyom dmiştim ondan snra bidaha bişey dmediniz. Ama sizde haklısınız dha nediyebilirdinizki öğretcek haliniz yokya zaten öğretsenizde anlayamam resul bey kendinizi yormayın bnim anlayışım kıtda biraz .

 4. Kadın, a şiddete karşı en iyi cvp tahir den yürübe tahir seni seviyorum kim tutar seni

 5. İyi geceler admin nasılsınızz ?sen anlat karadeniz nefes dediki tanıdığım bi karadenizli adam karadnizin umudu bitince inadı başlar demişti tahir de dediki kimmiş o uşak ne güzel söylemiş oni helâl olsun
  o karadnizli uşağa , beğendim bu konuşmaları ya, vee tahir le nefes telfonda konuşurken tahir in sesi sevinçli nefes anladı tabi nrden anladın dedi tahir tahir yiğitin yerini bulduk dedi şimdi gidiyoruz dedi nefes sevinçtn zıplamaya başladı asiye aldı telfonu nefes kız sevinçtn zıplayi dedi tahir de hayy deli kız zıplayi ya allahım yarabbim zıplayi ya zıplayii , dedi . bayıldım bu konuşmalara ya çok iyi bunlar çokkk.

 6. Oy oyy nefesle tahir in atışmaları çok iyi seviyorum bunları ya imkansızlar birbirlerine maalesef üzülüyorum o yüzden, diyemiyorum şimdi gel omzumda ağla eve kadar sabredebilirmisin dedi nefese çok sevdim bu sözü ya tahir adamsın sen ya adam adam yiğit nasıl tatlı nasıl düşünceli bi çocuk canım annesi için kaçtı yiğit te güzel bi sahnede bitti ne hoş bi sahneydi ya lakin üzücüde. Vee yine 1ci liği haketti bnce öylede oldu karadeniz zirveyi sevdi bizde sevdik çoook bin teşekkür ekibe teknefes olduk ,neftah.