Börü 2039 Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri – Blue Tv

Yapımcı yönetmen ve senarist Alper Çağlar Börü 2039  dizisi ile 2021 Haziran ayında Blue TV ekranlarında olacak. İlk oyuncusu da Murat Arkın olan Börü 2039 dizisinin çekimlerine ise mart ayında başlaması bekleniyor.

Börü dizisi 6 bölüm olarak daha önce Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmış ve çok beğenilmişti. Börü Dağ 2 gibi projelerde yer alan Murat Arkın’da Börü 2039’un ilk başrol oyuncusu olacak. Teknolojinin hızlı ilerlemesi ile değişen savaşları ve dünya düzenini anlatacak Börü 2039 dizisinde bundan 18 yıl sonra meydana gelecek dünya savaşı anlatılacak.

“Biz eskiden bir aileydik, mermi yağmurunda güldük, dostlar ölürken ağladık, yan yana gömüldük hepimiz kardeştik, aşık olduk kaybettik gene de sevdik çirkin olsak bile; sonra salgınlar devrimler ve savaşlar geldi dünyanın çivisi çıktı. Eskiden çeyrek asır önce biz bir aileydik ama artık celladız” sözler ile Kemal karakteri Börü 2039’un ilk tanıtımını seslendirdi.

Börü 2039 Oyuncuları

Murat Arkın

Yeşilçam’ın sevilen isimlerinden Cüneyt ARKIN’ın oğlu olarak tanınan Murat Arkın Börü dizisinden sonra Börü 2039 dizisinde de başrolde yer alacak. 4 Mayıs 1975 de  İstanbul da dünyaya gelen Murat Arkın 46 yaşındadır. Koç Üniversitesinde mühendislik eğitimini tamamlayan Murat Arkın İngiltere de Yazılım eğitimi almıştır. Evli ve 3 çocuk babası olan Murat Arkın 2005 yılında Deniz Cüreklibatır ile evlenmiştir. 15 yıllık mutlu bir evliliği olan Murat Arkın Arif ve 216 ve Hürkuş: Göklerde ki Kahraman filminde yer almıştır. 176 cm boyunda olan Murat Arkın yer aldığı her diziye renk katan bir oyuncudur.

murat arkın Börü 2039 dizisi erkek başrol oyuncusu

Fatih Çetintaş (Batuhan )

Alev Alev dizisinde hayat verdiği Komiser Taner karakteri ile tanınan Fatih Çetintaş başarılı bir tiyatro oyuncudur. Yakışıklılığı ve oyunculuk yetenekleri dikkatleri üzerine çeken Fatih Çetintaş Börü 2039 dizisinde hayat verdiği Batuhan karakteri için silah kullanma eğitimi almaktadır.

Batuhan çok başarılı bir nişancıdır. Ateşli silahlarda uzman olan Batuhan korkusuz olduğu kadar da cesur bir polistir. Fatih Cetintas boru 2039 batuhan

Börü 2039 Tanıtım Fragman

Börü 2039 Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri – Blue Tv (1 Yorum)