Bulut Teker Kimdir? Kağıt Ev Melisa

O3 Medya’nın dizisi Kağıt Ev’in oyuncu kadrosuna Bulut Teker dahil oldu. Bulut Teker Kimdir? sorusu da cevabını buldu. Dizisi de Cihan ve Aylin’in kızı Melisa karakterine hayat verecek olan çocuk oyuncu Bulut Teker dizi de yeteneği ile dikkat çekecek. Hande Aytar ajansın oyuncusu olan Bulut Teker ilerleyen dönemde farklı dizilerde de izleyeceğimiz yetenekli çocuk oyunculardandır.

kagit ev melisa

Bulut Teker Kimdir?

19 Eylül 2012 doğumlu olan Bulut Teker 9 yaşının içindedir. Kumral saç renkli mavi gözlü bir çocuk oyuncu olan Bulut Teker 132 cm boyunda ve 36 kg ağırlığındadır. İyi bir yüzücü olan aynı zamanda da basketbol kursuna giden Bulut Teker İngilizce eğitimi de almaktadır.

2020’de kayır olduğu ajansı ile sektöre hızlı bir giriş yapan Bulut Teker ilk olarak Vakıfbank reklamında yer almış daha sonra da Getir reklamında kendini gösterme fırsatı bulmuştur. GEöen sezın Arka Sokaklarda yer alan Bulut Teker şimdi de Kağıt Ev dizisinde yer alacaktır.

Kağıt Ev Melisa Kimdir?

Kağıt Ev dizisinde Melisa Cihan ve Aylin Fırtına’nın küçük kızıdır. Kağıt Ev dizisinde Melisa 7 yaşında oldukça güzel ve akıllı bir çocuktur. Son zamanlara kadar Melisa anne ve babası ile mutlu bir hayat yaşarken  şimdilerde zor günler geçirmektedir. 

Bulut Teker resimleri