Burak Özçivit ve İnna Clear Reklam Filmi

Türkiye’nin en ünlü jönlerinden Burak Özçivit ve Dünyanın en ünlü sanatçılarından Inna Clear şampuan markası için hem kamera karşısına geçti hemde mikrafon başına geçip düet yaptı.

Kısa süre içinde yayınlanması beklenen Clear reklam dilmi için Burak Özçivit’e tam 1.000.000 Dolar ücret ödendiği ortaya çıktı. Inna ve Burak Özçivit’in şarkıyı Türkçe söylediği de gelen bilgiler arasında. Çok merak edilen reklam filminin montajının tamamlandıktan sonra önümüzde ki ay içinde tüm televizyon kanallarında olmasını bekliyoruz.Burak Özçivit ve İnna

Burak Özçivit 6 yıllığına Clear markası ile zaten reklam anlaşması yapmış ve Clear’ın uzun yıllardır zaten reklam yüzüydü. Saçları çok kuvvetli olan Burak Özçivit sadece saçlarından kazandığı para saymakla bitmez. Burak Özçivit’in saçları Çağatay Ulusoy’un ki gibi zayıf olsaydı bu paraları kazanamazdı.

Romaya’lı pop şarkıcısı İnna Gimme Gimme, Amazing, Suns Up ve Heaven şarkıları ile adeta bir dünya starı olmuştu. Fahriye Evcen ise eşi Burak Özçivit’e İnna yasağı getirdi. Clear reklam filmi çekimlerinde kocasını İnna ile yalnız bırakmadığı söylenen Fahriye Evcen’in kocası Burak Özçivit’e İnna’yı sosyal medyada takip etmeyi de yasakladığı söyleniyor.

 

cleaBurak Özçivit ve İnna reklam filmi çıktığında siz değerli ziyaretçilerimiz için bu sayfada paylaşacağız.

Inna Kimdir?

Gerçek ismi Elena Alexandra Apostoleanu olan Romanya doğumlu 6 Ekim 1986 doğumludur ve 32 yaşındadır. İlk olarak 2008 yılında Hot isimli albümü ile bir anda güzel sesi ile dünyanın gündemine oturdu. Sonrasında ise Love albümü de dünyada gündem oldu. 2009 da Romanya’da En iyi dans, En iyi çıkış ve En iyi gösteri ödüllerini kazandı.

inna 2018

Burak Özçivit  Clear Reklam Filmi

Etiketler

Burak Özçivit ve İnna Clear Reklam Filmi (1 Yorum)

  1. Adam ne yapsa yakışıyor ya..
    Rabbim hangi boş zamanında yarattıysa maşallah 🙂