Burakhan Yılmaz Kimdir? İncir Ağacı Orhan Kimdir?

Burakhan Yılmaz Trt 1’in yeni dizisi İncir Ağacı’nda Orhan karakteri ile erkek başrol oyuncusu olarak yer alacak. Daha önce Trt 1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisinin başarısından sonra özgün bir günlük dizi yaptırmak isteyen Trt 1 Sonsuz Kara Yapım ile bir dönem dizisi yapması için anlaşmıştı. 

İncir Ağacı dizisi düşük bütçeli bir günlük dizi olarak 14 ekim 2019 pazartesi günü 15:00 da Trt 1 ekranlarında yayına çıktı. İncir Ağacı dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak izleyici karşısında tiyatro oyuncusu genç yetenek Burakhan Yılmaz çıkarıldı. Burakhan Yılmaz deneme çekimlerinde gösterdiği başarılı performans ile başrolü kaptı ve dizi de Orhan karakterine hak vererek kariyeri adına büyük bir yola girdi.

İncir Ağacı Orhan Kimdir?

İncir Ağacı dizisinde Orhan karakteri Ocak ailesinin en büyük evladıdır. Orhan gençlik döneminde kendine yakışmayan bir çok işe girmiştir. Başına bir çok bela alan Orhan şuanda bir araç tamircisi olarak çalışmaktadır. Orhan’ın geçmişine bir nokta koyduğu olay ise daha 10 yaşında ki çırağının kendisini kurtarmak için önüne atlaması ve ölmesi olmuştur.incir ağacı Orhan resimleri

Orhan askere gitmiş ve askerde kolu kırıldığı için erken terhis edilmiştir. Orhan’a deliler gibi aşık olan iki kız vardır. Bu kızlardan kötü kalpli olanı ve hırsızlık suçundan daha iki yıl hapiste yatacak olan Suzan iken diğeri ise Orhan’a çocukluktan beri aşık olan ama bunu bir türlü itiraf edemeyen Belgin’dir. Belgin ve Orhan’ın bir birlerine uygun olduğunu düşünen Orhan’ın halası İsmet ise bu ikilinin evlenmesini istemektedir.

Burakhan Yılmaz Kimdir?

1994  de dünyaya gelen Burakhan Yılmaz 25 yaşının içindedir.  Çocuk oyuncu olarak tiyatro sahnelerinde yer akan Burakhan Yılmaz daha sınra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde mezun olmuş ve iyi bir oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra Kumbaracı 50 tiyatro topluluğunda yer alan ve oyunculuk deneyimi kazanan Burakhan Yılmaz ilk televizyon dizisi oyunculuğunu ise Kocaman Ailem dizisinde konuk oyuncu olarak yer alarak yaşamıştır. Son olarak Türk Telekom ve Media Market gibi firmaların reklam filmlerinde yer almıştır. Boks yapmak ve gitar çalmaktadır. Black List ajansın oyuncusudur. Aktif olarak tiyatro yapmaktadır.

Tiyatro olarak Kefaretin Oteli ve Pinokyo gibi oyunlarda da yer alan Burakhan Yılmaz yakışıklılığı ile İncir Ağacı dizisinde dikkat çekmeyi başarmıştır.Burakhan Yılmaz resimleri

 

Burakhan Yılmaz Kaç Yaşında?

1994 doğumludur Burakhan Yılmaz ve 25 yaşındadır.