Bursa Bülbülü Oyuncuları Vizyon Tarihi Konusu Yorumları

Hakan Algül’ün yönetmen olarak yer alacağı Bursa Bülbülü oyuncuları belli olmaya devam ediyor. Bursa Bülbülü filminde Ata Demirer’in gençlik yıllarında yaşadığı komik anılar anlatılacak. Bursa Bülbülü  filminin senaristi ve erkek başrol oyuncusu Ata Demirer yeni filmi için çok heyecanlı. Bilindiği üzere Ata Demirer daha önce de Hedefim Sensin, Eyyvah Eyvah ve Niyazi Gül Dört Nala gibi filmlerin hem başrolünde yer almış hem de filmlerin senaristliğini üstlenmişti.

Bursa Bülbülü Konusu: Ata Demirer, 6 Temmuz 1972 de Yeşil Bursa’da dünyaya gelmiş Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi komedyenlerinden biridir. Bursa erkek lisesi mezunu olan Ata Demirel çocukluktan beri ses sanatçısı olmak istemiştir. gece kulüplerinde piyanist-şantör olarak hayata ilk adımını atan Ata Demirer Bursa Bülbülü filminde de hayatını bu dönemini anlatacaktır.

Bursa Bülbülü dizisinin vizyon tarihi belli olmadı. Filmin beyaz perdede yayın tarihi açıklandığında sayfamıza ekleyeceğiz.

Bursa Bülbülü Konusu: Bursa Bülbülü filmi 1980’li yılların Bursa’sında geçecek ve Genç Ata’nın şarkıcı olmak için Bursa’da verdiği macera anlatılacak.

Bursa Bülbülü Oyuncuları

Ata Demirer

stanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Bölümü mezunu olan Ata Demirer ses sanatçılığının yanı sıra üniversite döneminde E.Ş.E.K Tiyatro Grubunun kuruculuğunu yaparak tiyatro ile de yakından ilgilenmiştir. Oldukça zeki ve yetenekli bir adam olan Ata Demirer’in sohbeti çok sevilince profesyonel stand up gösterisi yapmaya başladı. İlerleyen yıllarda ise senaryo da yazan Ata Demirer 10 parmağında 10 marifet bir isim olmayı başardı.

Ata Demirer bir çok film, dizi ve tiyatro oyununda yer alsa da en çok akıllara kazına Eyvah Eyvah film serisi ile Avrupa Yakası dizisinde hayat verdiği Volan karakteri oldu. bursa bülbülü oyuncuları arasında ata demirer de var