Güzel Bir Rüya Oyuncuları Yayın Tarihi Konusu

Güzel Bir Rüya filminin çekimleri başladı ve Güzel Bir Rüya oyuncuları belli oldu. Güzel oyuncu Meryem Uzerli Güzel Bir Rüya filminin kadın başrol oyuncusu oldu. Güzel Bir Rüya filminin yönetmeni ise başarılı yönetmen Alp Kamber olacak.

Güzel Bir Rüya filmi çekimleri ise Samsun Ladik ilçesinde gerçekleşecek. Güzel Bir Rüya filminin konusu ise Ladik’te yaşayan iki gencin aşık olduğu dünyaca ün güzel oyuncu Meryem’i bulmak üzere evden kaçmasını anlatacak. Aslında Güzel Bir Rüya filmi yazılırken ünlü kadın oyuncu olarak Julia Roberts düşünülmekteydi ancak evdeki hesap çarşıya uymadı.

Güzel Bir Rüya Oyuncuları

Meryem Uzerli

Güzel Bir Rüya Oyuncuları arasında yer alacak Meryem Uzerli’yi izleyici son  olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izlemişti. Dünyaya ismini Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Hürrem Sultan tanıtmayı başaran. Meryem Uzerli 1983 Almanya doğumludur ve 38 yaşındadır. Babası bir Türk annesi bir Alman’dır. Almanya’da önemli oyunculuk eğitimleri almıştır. Daha önce Cingöz Recai ve Öteki Taraf filmlerinde yer alan güzel oyuncu Güzel Bir Rüya filminde kendine hayat verecek. Güzel Bir Rüya Oyuncuları arasında meryem uzerli de yer alacak

Güzel Bir Rüya filminin yeni oyunuları belli olduğunda sayfamıza eklenecektir. Bizleri takip etmeye devam edin.

Yorum yaz