Buse Arslan Akdeniz Kimdir (Kocaman Ailem Berrak)

Kocaman Ailem Berrak Kimdir?

Başarılı ve hırslı bir polis komiseridir. Selim ile çetrefilli bir aşk yaşayacaktır. Kocaman Ailem Berrak ve selim

Kocaman Ailem dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Atv ekranlarında 2018 yaz aylarını şenlendirmeye gelen sımsıcacık bir aile dizisi olacak Kocaman Ailem dizisinde tüm karakterleri içinizden biri gibi hissedeceksiniz. Üç çocuğu olduğunu öğrenen Hulisi’nin başına gelecekler hepimizi çok güldürecek.  Kocaman Ailem dizisi eğer beklenen  başarıyı sergileyebilirse 2018 2019 yeni sezonunda da Atv ekranlarında olmayı garantileyecek.Kocaman Ailem Berrak resimleri

Kocaman Ailem dizisinde Berrak’da Hulisi’nin bilmediği kızlarından biri olacak. Berrak aşka inanmayan aşı ciddiye almayan ama güzelliği ile de herkesi büyülemeyi başaran bir kızdır. Berrak kendine çok bakmasa da erkeklere karşı sert davransa da dikkat çeken bir kızdır.

Buse Arslan Akdeniz 2018

Buse Arslan Akdeniz Kimdir?

Kocamın Ailesi dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu Kertenkele dizisinde Didem karakterine hayat vermiştir. Son olarak Ateşböceği isimli dizide de yer alan Buse Arslan Akdeniz  1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümden mezunudur. Aşk Yalanı Sever akasya Durağı Yalan Dünya yer aldığı diğer projelerdir.

Buse Arslan Akdeniz

Buse Arslan Akdeniz’in Sevgilisi Kim?

Buse Arslan Akdeniz’in sevgilisi olarak şuanda Kazım Akdeniz’in ismi geçmektedir

Kocaman Ailem Berrak