Adını Sen Koy 338. Bölüm Detaylı Özeti 2 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 338. Bölümle ekranlarımızda yer aldı. Adını Sen Koy’da kapı dinleme ustası Defne duyduklarından sonra hafif sinsi bir gülüşle demek ki bunlar hala gerçek evli değiller bu durumda hala bir şansım var der.

Ömer ve Zehra konuşmalarına devam ederken odadan çıkan Ömer kahvaltı hazırlaması için Hediye’nin yanına gelir. Kahvaltıyı odaya getiren Hediye mutlu gördüğü çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek odadan çıkar. Yemeği Zehra’ya elleriyle yediren Ömer Zehra’nın ısrarı üzerine kendisi de yemekten yer. Hava çok güzel dışarı çıkalım diye istekte bulunur Zehra. Ömer’de sevdiceğine kıyamaz ve kabul eder tam her şey güzel giderken Zehra’yı giydirip kolundan tutan Ömer Defne’nin içeri girip dosyalar demesi üzerine bozulur.

Ömer istemese de Defne ile gitmek zorunda kalır Ömer giderken karısını öper sevdiğini söyler Defne ise hasedinden çatlar; adeta daha da kötü olabilir bizce mahsuru yok yani. Şirkete giden Defne Ömer’le baş basa kalmanın hayalini kurar; fakat Canan Zehra’nın yanına geldiğinde Ömer’in Defne’yle gittiğini öğrenmesi onu plan yapmaya zorlar. İpek’i arayan Canan Ömer ve Defne’yi sürekli kontrol etmesini yalnız bırakmamasını söyler. İpek denileni yapar Defne bundan hoşlanmasa da sesi çıkmaz

Ömer’in yoruldum kaslarım ağrıyor demesi üzerine atağa geçecek olan Defne’yi savunmada İpek karşılar. Defne’nin bu girişimi İpek sayesinde aut olmuştur. Ömer’se karısının hasretine dayanamayıp eve gitmek ister; Defne ise akşamki yemeğe gelmelisin diye ısrar edince Ömer bir saatliğine gelirim der; fakat Defne’nin hain planları vardır; bakalım başarılı olacak mi?

Adını Sen Koy 2 nisan

İpek ve Canan operasyonun başarılı olduğunu konuşurlar dosya götürürken duyduğu yemek organizasyonundan bahseden İpek iyice ajanlığa alışmıştır. Ömer eve gelir karısına sarılır onu özlediğini söyler o sırada Canan gelir ve akşam Zehra’nın yanında olup olamayacağını sorar. Ömer’se yemeğe gideceğini söyler bunun üzerine Defne’nin hain planını bozmak isteyen Canan Zehra’yı da Ömer’le yollamak ister.

Zehra gitmek istemez bakalım kimsenin olmayacağı Defne’nin romantizm için hazırladığı yemeğe Ömer gelecek mi merak konusudur. Neyse Defne her şeyi hazırlar ve Ömer’i beklemeye başlar ortam çok güzeldir ama o sırada Defne heyecanlanır. Ömer geliyor diye; fakat hesaba katmadığı bir şey olur. Ömer Zehra’yı da yanında getirmiştir bunu gören Defne mosmor kesilir. Bakalım bu hamle karşısında Defne ne yapacak hain planlarına devam mı edecek yoksa pes mi edecek? Bunu hep birlikte Adını Sen Koy’un saatinde öğreneceğiz

Kuyruklu yılan
Kafasına boynoz takan
Evin yok mu senin
Elin evine kamp kuran

Tiftik tiftik saçların
Yolunasi kasların
Bu kadar oyun yeter
Başka yok muAdını Sen Koy 338. Bölüm oyuncakların

Kargalar yesin
Atlar tepsin
Çamura düşüp
Elbisen pislensin

Düdüklü tencere
Samanlıktaki pencere
Elimizden çekeceğin var
Bir ama önce git bence