Camdaki Kız Hayri Kimdir?

Camdaki Kız Hayri kimdir sorusunun cevabı belli oldu. Camdaki Kız dizisinde çok merak edilen Hayri karakterini Cihangir CEYHAN oynayacak

Camdaki Kız dizisi gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanma olduğu için bu nedenle dizinin hikayesini kitabı okuyanlar biliyorlar; ancak Camda ki Kız kitabını okuyan izleyicilerin gözü dizi de Hayri’yi aradı ama şimdilik Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri senaryoda yok; ancak Camdaki Kız dizisine ilerleyen haftalarda Hayri karakteri ile yeni bir başrol oyuncusu dahil olacak.

Camdaki Kız Hayri Cihangir ceyhan olacak

Camdaki Kız dizisinin sezon finalinde Hayri karakteri görünse de karakterin yüzü görünmeyecek; Camdaki Kız dizisinin ekim ayında ekranlara gelecek bölümlerinde ise izleyici Hayri ile tanışacak.

Camdaki Kız’da Hayri’yi Kim Oynayacak?

Camdaki Kız Hayri karakterine hayat vermesi için Cihangir Ceyhan ile anlaşıldı Çukur dizisinin final yapması ile boşa çıkan Cihangir Ceyhan 2021 2022 yeni sezonunda Kanal D’nin Camdaki Kız dizisinde rol alacak.

Camdaki Kız Hayri Kimdir?

Rafet Koroğlu kısa zaman içinde Sedat’tan Nalan’a koca olmayacağını anlayacak ancak Rafet bile bile Nalan’ın hayatını yakacak ve Sedat ile Nalan’ı evlendirecek; ancak evlenince düzeleceği düşünülen Sedat daha fazla sorun çıkaran bir tip olacak ve bir günden bir güne Nalan’a sevgi göstermeyecek.

Nalan ise ailesinden bulamadığı sevgiyi kocasından da bulamayınca bu sevgiyi dışarıda aramaya başlayacak; yıllardır bir erkeğin elini bile tutmayan ve namusunu koruyan Nalan özel şoförü Hayri ile aşk yaşamayacak başlayacak. Rafet’in köylüsü ve güvendiği bir çalışanı olan Hayri köyden İstanbul’a çalışmaya gelmiş 20’li yaşların sonunda yakışıklı ama kaba saba bir adamdır.

Her ne kadar köylü olsa da Hayri Nalan’ı gerçekten sevecek ve ona ilgi gösterecektir; her ne kadar Hayri Nalan’a parası ve statüsü için ilgi gösterse de Nalan bu aşkı gerçek aşk sanacak ve kocası Sedat’tan ayrılarak Hayri ile aşk yaşamaya başlayacak ancak 7 yıl Hayri ile sevgili olan Nalan Hayri ile evlenemeyecek.

Hayti köyünde evlidir üç çocuk babasıdır ama şehirde Nalan gibi eğitimli zengin bir kadınla da aşk yaşamaktadır; bu ikisi de yetmemiş gibi Hayri Nalan’dan sıkılacak ve Laz bir kadına aşık olacaktır. Başı belada olan ve bir mafya babasının sevgilisi olan bu Laz kızı Hayriye’ye aşık olacak. Hayri Laz kızını bu hayattan kurtaracağını söyleyecek ama bunu başaramayacak. Laz kızı ise sözünde durmayan Hayri’yi bıçaklayıp öldürecek. Nalan ise Hayri’nin tüm hatalarını görmesine ve bilmesine rağmen yine de 7 yıllık aşkı Hayri’yi kaybetmenin acısını içinde yaşayacak.

Camdaki Kız Hayri karakterine hayat verecek oyuncu Cihangir Ceyhan olacak. Camdaki Kız dizisi yapımcısı OGM Pictures Hayri karakteri Cihangir Ceyhan’a bölüm başı oldukça yüksek bir ücret ödeyecek.

Camdaki Kiz Hayri

Yorum yaz