Camdaki Kız Nalan ve Muzo Evlenecek mi? Nalan’ın Gerçek Annesi Kim?

Camdaki Kız dizisinde izleyici Sedat ve Nalan’ın evlenip evlenmeyeceğini sorgularken bir yandan da milyonlarca izleyici Sedat’ın Nalan’ı mutlu etmeyeceğini anladı ve Nalan’ın Muzo ile evlenmesini ve mutlu olmasını istiyor. Peki Camdaki Kız dizisinde Nalan ve Muzo aşk yaşayacak mı

Camdaki Kız Nalan ve Muzo Evlenecek mi?

Camdaki Kız dizisinde Nalan ve Muzo arasında çok yakında bir aşk yaşanacak. Her ne kadar Nalan şimdilerde Sedat’a aşık olsa da Sedat ile evlenen Nalan Muzo’nun hayatını çok değiştirecek. Psikolojik sorunları olan Muzo’ya çok iyi gelecek Nalan ile Muzo arasında bir yakınlaşma olacak ancak bu yakınlaşma evliliğe dönüşmeyecek.

Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın hayatı izleyiciyi çok üzecek bir türlü gerçek aşkı bulamayacak olan Nalan Sedat ile olan evliliğinde mutlu olamayacak. İlerleyen dönemde şirkette gidip gelmesi için ona tasis edilen şoförü Hayri ile aşk yaşayacak Nalan ama Hayri ne yazık ki Nalan’ı aldatacak.

Camdaki Kız Nalan’ın Gerçek Annesi Kim?

İzleyici aslında Nalan’ın asıl hikayesini Nal psikiyatriste gittikten sonra öğrenecek. Nalan annesi ve babası sandığı kişilerin anneannesi ve dedesi olduğunu öğrenecek. Nalan’ın annesi ortaokul yıllarındayken yanlarına gelen küçük dayısı tarafından hamile kalacak ve Nalan’ı doğururken de ölecek. Bu yüzden Feride bu kadar Nalan’ın üzerine gelecek.

 

 

Camdaki Kız Nalan ve Muzo Evlenecek mi? Nalan’ın Gerçek Annesi Kim? (2 Yorum)

  1. kim kiminle belli degil yani bu dizide duygusal dizi diye irençliklerle dolu sahneler bu kitabı yazanlar ruh hastası olmalı böyle gerçek hikayeler olurmu tiskindirici miyde bulandırıcı