Camdaki Kız Nerede Çekiliyor? İstanbul’un Neresinde? İşte Set Mekanları

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Camdaki Kız’ın çekimleri başladı. Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Nur Sürer ve Devrim Yakut gibi isimlerin paylaştığı Camdaki Kız dizisinin yönetmeni ise Nadim Güç oldu. Bir çok izleyici bizlere “Camdaki Kız nerede çekiliyor?” sorusunu soruyor. Camdaki kız dizisinin çekimleri İstanbul Cihangir ve İstiklal Caddesi’nde çekiliyor.

Camdaki Kız Nerede Çekiliyor?

Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin tamamı İstanbul’da gerçekleşecek. Çekimlerin için setin merkezi Cihangir olacak. Cihangir’de kiralanan bir apartmanda geçecek Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin bir çoğu Beyoğlu ilçesinde ve Tarlabaşı bulvarı civarında gerçekleşecek.

Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın hikayesini izleyeceğiz. Bir çok yönü ile Masumlar Apartmanına benzeyecek Camdaki Kız dizisinde yine bir danışan ve psikiyatrist olacak. Nalan’ın psikiyatriste anlattığı yaşam hikayesini merakla takip edeceğimiz Camdaki Kız dizisinde çekimler 3 mart 2021 itibari ile başladı.

Nalan zengin bir aileden gelse de yine de okur ve İç mimar olur. Çalıştığı şirketin sahibinin oğlu Sedat ile evlenen Nala ne yazık ki mutlu olamaz ve ayrılır. Daha sonra şoförü Hayri ile evlenen Nalan Hayri ile 7 yıl evli kalır ancak Hayri’nin de ayrılmak istemesi ile Nalan terapiste gelir. Hayri ise evli ve üç çocuk babasıdır.