Çok Güzel Hareketler 2 7 Mart Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Çok Güzel Hareketler 2 bu hafta izleyicisi karşısında olamayacak. Bir çok izleyici bize Çok Güzel Hareketler 2 7 Mart Neden Yok?  Çok Güzel Hareketler 2 7 Mart Neden Yayınlanmıyor? sorusunu soruyor. Çok Güzel Hareketler 2  de şubat ayının son haftası çekimler yapılamadı ve programın yeni bölümü yetiştirilemedi. Peki neden Çok Güzel Hareketler 2 çekilemedi?

Çok Güzel Hareketler 2 7 Mart Neden Yok?

Çok Güzel Hareketler 2 yayınlanamayınca izleyici hemen Korona Virüs’ten korktu; acaba kim korona oldu diye korkuya kapıldı ancak korkmaya gerek yok.  Çok Güzel Hareketler 2 de setinde herhangi bir hastalık yok ancak Çok Güzel Hareketler 2’yi Yılmaz Erdoğan’ın yokluğunda geçici olarak sunan Eser Yenenler’in evinde hastalık var.

Eser Yenenler’in oğlu hastalanınca Eser Yenenler İstanbul’a dönmek zorunda kaldı. Eser Yenenler yeniden çekimler için Köyceğiz’e dönse de bölüm yetişemedi. Bu nedenle de Çok Güzel Hareketler 2 7 Mart akşamı yayında olamayacak. Bir çok izleyicinin pazar akşamı klasiği haline gelen Çok Güzel Hareketler 14 mart akşamı kaldığı yerden devam edecek.

Cok Guzel Hareketler 2 7 Mart neden yok resimleri

Çok Güzel Hareketler 2 Neden Yayınlanmıyor?

Çok Güzel Hareketler 2’nin 7 mart akşamı yayınlanama sebebi Eser Yenenler’in oğlu Kuzey’in hastalığı. Diğer taraftan Eser Yenenler’in eşi Berfu yeniden hamile. Bu iki durum bir araya gelince Eser Yenenler ilerleyen haftalarda tekrar seti bu nedenler ile bırakmak zorunda kalabilir ancak önümüzde ki haftalarda filminin çekimleri tamamlayan Yılmaz Erdoğan tekrar ekibinin başına geçecek.

Çok Güzel Hareketler 2 için ekip Köyceğiz’de Yılmaz Erdoğan’ın arazisinde kampa giriyor. Daha sonra ekip hep birlikte İstanbul’a geliyor. Bir haftada tüm senaryoyu çalışmak oyunları oynamak ve bir de çekim yapmak gerçekten çok zor bir iş ve her hafta bunu Çok Güzel Hareketler 2 ekibi gerçekleştiriyor.