Camdaki Kız Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu

Camdaki Kız oyuncuları belli oldu. Camdaki Kız oyuncu kadrosun Burcu Biricik, Uraz Kaygılaroğlu ve Feyyaz Şerifoğlu’ndan oluşacak

Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel
Burcu Biricik Nalan İç mimar, zarif bir kadın camdaki kiz nalan
Feyyaz Şerifoğlu Sedat Koroğlu ailesinin şımarık oğlu Feyyaz Serifoglu camdaki kiz hayri
Hande Ataizi Cana Sedat’ın sevgilisi evli ve iki çocuk annesi hande ataizi
Devrim Yakut Gülcihan Rafet’in eşi; Sedat’ın annesi devrim yakut
Tamer Levent  Rafet Koroğlu Koroğlu ailesinin babası.  tamer levent
Enis Arıkan Muzo Koroğlu ailesinin oğlu, psikolojik sorunları varı. camdaki kiz muzo
Nur Sürer Feride Nalan’ın emekli öğretmen olan annesi nur surer
Selma Ergeç Selen Rafet’in kızı  selma ergec
Şerif Erol Adil Nalan’ın eski vali olan babası serif erol
Tuğrul Tülek Levent Selen’in kocası Rafet’in damadı tugrul tulek
Feri Baycu Güler Döndü Köroğlu ailesinin hizmetlisi feri baycu guler
Hamza Yazıcı Tako Rafet’in sağkolu hamza yazici
Merve Polat Billur Nalan’ın yakın arkadaşı merve polat
Nihal Menzil Hafize  Nalan’ın bakıcısı evin hizmetlisi nihal menzil

OGM Pictures’ın 2021 nisan ayında ekranlara getirmeyi planladığı Camdaki Kız dizisinin yönetmeni Nadim Güç olacak. Camdaki Kız dizisinin oyuncuları ise Burcu Biricik olacak. Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizide Burcu Biricik Nalan karakterine hayat verecek.

Camdaki Kız dizisi konusu: Nalan zengin bir ailenin kızı olarak büyür. İç mimar olur ve şirketin sahibinin oğlu olan Sedat ile evlenir ancak Sedat’tan ilgi ve sevgi göremez. Eşinden boşanıp şirkette ki şoförü Hayri ile evlenen Nalan Hayri ile 7 yıl evli kalır ancak Hayri’nin de ayrılmak istemesi ile Nalan terapiste gelir. Hayri ise  evli ve üç çocuk babasıdır. 

Camdaki Kız Oyuncuları

Burcu Biricik – Nalan

4 Mayıs 1989 da  Antalya da dünyaya gelen Burcu Biricik 32 yaşındadır. Hayat Şarkısı dizisi ile ünlü olan güzel oyuncu Burcu Biricik son dönemde yer aldığı Kuzgun ve 8. Gün dizilerinde başarısız olan Burcu Biricik son olarak konuk oyuncu olarak yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde çok büyük bir başarıya imza atmıştır. Dizi de sadece 6 bölüm yer alan  Burcu Biricik hayat verdiği Boncuk karakteri ile tekrar kalplere kazınmıştır. Burcu Biricik 1.70 metre boyunda, 53 kilo ağırlığındadır ve Emre Yetkin ile evlidir.

Emekli Vali Adil beyin dünyalar güzeli kızı olan Nalan oldukça sıcak kanlı, vicdanlı ve merhametli bir kızdır. Emekli edebiyat öğretmeni olan Feride’nin tek evladı olan Nalan iyi okullardan mezun olsa da hayatını hep annesi yönetmiştir. Neyi ne kadar yiyeceğine ne giyeceğine; işe nereden gidip nereden geleceğine kadar her şeyi annesi Feride yönetmektedir. Annesinin namus kaygısı nedeniyle bu zamana kadar hiç erkek arkadaşı olmamış hatta bir erkeğin eli eline değmemiştir. Nalan şimdilerde Koroğlu şirketler grubunda mimar olarak çalışmaktadır.

Camdaki Kiz dizisi burcu Biricik

Feyyaz Şerifoğlu – Sedat

Feyyaz Şerifoğlu 1991 yılında Rize de dünyaya gelmiştir ve 30 yaşının içindedir. Tekirdağ’da Tekstil Mühendisliği eğitimi alan Feyyaz Şerifoğlu oyuncu ve şarkıcı olarak tanınır. Ajda Pekkan’ın vokalisti olarak bir dönem sahneye çıkan Feyyaz Şerifoğlu şimdilerde kendi şarkısını çıkarmıştır ve Gidene şarkısı ile çok sevilmiştir. Feyyaz Şerifoğlu’nın adını duyurması ise Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Can karakteri ile olmuştur.

Nalan ile babasının zoru ile evlenen Sedat Koroğlu ailesinin bir işe yaramayan şımarık oğlu olarak tanınmaktadır. Aslında annesi tarafından özenle yetiştirilen Sedat’ın en büyük problemi babasına kendisini kanıtlayamamasıdır. Özünde iyi kalpli sevgi dolu birisi olan Sedat babasının baskısından bunalmıştır. Sedat babasında gizli spor arabalara binmek bir çok gereksiz harcama yapmaktadır. Sedat’ın Cana isminde evli bir kadın ile ilişkisi vardır. 

Tamer Levent Rafet Koroğlu

13 Ekim 1950 de dünyaya gelen Tamer Levent 71 yaşının içindedir. İstanbullu Gelin dizisine Garip karakteri ile tanınan Tamer Levent Cesur ve Güzel, Aşk Yeniden ve Maria ile Mustafa gibi bir çok dizi de yer almıştır.

Rafet Koroğlu zengin bir iş adamıdır ama bu günlere baba parası ile değil çalışarak ve iktisatlı olarak gelmiştir. Çok parası olsa da hala savurganlığı sevmez. Aynı zamanda fakirlerin de Rafet babası olmayı bilmiştir. Oğlu Sedat’ı bir türlü kendi istediği gibi yetiştirememiştir ama kızı Selen’den çok memnundur. Rafet’i bir de Muzo isminde psikolojik sorunları olan bir oğlu vardır. 

Enis Arıkan – Muzo

Enis Arıkan Camdaki Kız dizisinin gizemli karakteri olan Muzo’ya hayat verecek. Muzo şirketin gelir gider tablosunu evinde tutan; aynı zamanda da çizim yeteneği ile şirketin göz bebeği olan bir gençtir. Psikolojik sorunları olduğu için evden çıkmaz kuşlarına yem verir. 

Devrim Yakut – Gülcihan

1968 Ankara doğumlu olan Devrim Yakut 52 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Devrim Yakut devlet tiyatrosu oyuncusu olarak çalışmış ve emekli olmuştur. Kardeş Payı ve Düğün Dernek filmlerinde yer alarak çok sevilen güzel oyuncu Darısı Başımıza dizisinde Zerrin ve Payitaht Abdülhamit dizisinde Cemile Sultan Şeref Bey dizisinde Solmaz karakteri ile yer almıştır. 

Rafet Koroğlu’nun eşi olan Gülcihan Sedat’ın annesidir. Aslında Gülcihan aşiret kızıdır; evlenmeden önce güçlü bir kadın olsa da evlendikten sonra pasif ve korkak bir kadına dönüşmüştür. Oğlu Sedat’ı özenle yetiştirse de kocası Rafet hiç bir zaman Sedat’ı kendine layık bir evlat olarak görmemiştir. Gülcihan da Rafet ve Tako’dan gizli bir çok gereksiz harcama yapmakta ve Sedat’ın tüm şımarıklıklarına göz yummaktadır. 

Selma Ergeç – Selen

1 Kasım 1978 de Almanya dünyaya gelen Selma Ergeç 43 yaşındadır. Tıp eğitimini yarıda bırakıp modelliğe başlayan Selma Ergeç Asi dizisi ile tanınmıştır. Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri ve Yaşamayanlar dizileri Selma Ergeç’in yer aldığı önemli dizilerdir. 178 cm boyunda olan Selma Ergeç 178 cm boyundadır.

Rafet Koroğlunun göz bebeği kızı olan Selen şirkette de Rafet’in Muzo’dan sonra en güvendiği isimdir. Güler yüzlü, hayata pozitif bakmayı başarabilmiş, başarılı ve tuttuğunu koparan bir kızdır. Şirkettin tüm sıkıntılı işleri ile Selen ilgilenmekte şirketteki tüm problemleri Selen çözmektedir. 

Tuğrul Tülek – Levent

1976 doğumlu Tuğrul Tülek 45 yaşının içindedir. Anadolu Üniversitesi Sahne Sanatları eğitimi alan Tuğrul Tülek Son olarak Muhteşem Yüzyıl ve Keşanlı Ali Destanı dizileri ile tanınmıştır.

Levent Selen’in çok sevdiği eşidir. Levent zengin bir aileden gelse de babası son yıllarda şirketi batırmış ve piyasadan silinmiştir. Koroğlu şirketinde genel müdür düzeyinde eşi Selen ile birlikte canını dişine takıp çalışmakta ancak kayın babası Rafet’e hale yaranamamaktadır. 

Hande Ataizi – Cana

2 Eylül 1973 yılında Bursa da dünyaya gelen Hande Ataizi 48 yaşındadır. Benjamin Harvey ile evli olan Hande Ataizi’nin bir oğlu vardır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan usta oyuncu ve sunucu son olarak Alya isimli dijital dizi de, 4 Kadın Zamanı programı  ve Benzemez Kimse Sana programında yer almıştır. 

Cana Sedat’ın sevgilisidir. Yıllardır Cana ile Sedat’ın gizli ilişkisi vardır. Cana hayata oldukça pozitif bakmayı başarabilen neşeli bir kadındır. Evli ve iki çocuk annesi olan Cana güçlü bir iş adamı olan babasının göz bebeğidir.

 Nur Sürer – Feride

Nur Sürer 1954 Bursa doğumludur ve 67 yaşının içindedir. Son dönemde Kayıtdışı, Bana Artık Hicran De ve Tatar Ramazan dizilerinde rol alan Nur Sürer 2019 da ise Bir Litre Gözyaşı dizisinde Güzin karakterine hayat vermiştir.

Feride emekli bir edebiyat öğretmenidir. Nalan’ın ablası Sema tecavüze uğramış ve ölmüştür. Bu nedenle de Feride’de namus meselesi travmaya dönüşmüş bu travma hem Nalan’ın hem de Feride’nin hayatını derinden etkilemiştir. Feride’de düzen ve sağlıklı olma takıntısı vardır. Titiz ve baskıcı bir kadın olan Feride bir kızını kaybettiği için küçük kızı Nalan’a da çok düşküdür.

Şerif Erol – Adil

8 Ekim 1963 İzmir de dünyaya gelen Şerif Erol 58 yaşının içindedir. Kadın dizisinde hayat verdiği Enver karakteri ile ünlenen Şerif Erol son olarak Öğretmen dizisinde yer almıştır. 1.79 cm boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır.

Adil Nalan’ın babasıdır. vali olarak koca şehirlere hükmetmiş ama evdeki karısı Feride’ye hükmedememiştir. Kızı Nalan ile çok iyi geçinen Adil aslında görev yaptığı tüm şehirlerde dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile de sevilen bir adamdır. Tek kusuru Feride’nin Nalan’a baskı yapmasına engel olamamasıdır. Sanatçı ruhlu naif bir adamdır. 

Nihal Menzil – Hafize 

1962 yılında Konya da dünyaya gelen Nihal Menzil 59 yaşının içindedir. O Hayat Benim ve Ver Elini Aşk gibi dizlerin yanında Kadın ve Çocukluk gibi dizilerde de yer almıştır. Bir ajansta temizlik işçisi olarak çalışırken şans eseri oyunculuğa karar vermiştir.

Nalan’ın bakıcısı ve evlerinin hizmetlisidir. Uzun yıllardır Feride ve Adil’in evlerinde çalışan Hafize ailenin tüm sırlarına hakimdir; ancak Hafize kendisini Nalan’a adadığı onu kendi evladı gibi gördüğü için hayattan tek isteği Nalan’ın mutluluğudur. 

Feri Baycu Güler – Döndü

Deri Baycu Güler 1978 de İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 43 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro eğitimi alan Feri Baycu Güler Çifte Saadet Hayati ve Diğerleri gibi dizler ile tanınsa da son palrak Erkenci Kuş ve Bay Yanlış gibi diziler ile de çok sevilmiştir.

Dedikoducu bir kadın olan Döndü Koroğlu konağının baş hizmetlisidir. Aynı zamanda Gülcihan’ın aşiretindir. Neşeli ve komik bir tiptir. 

Hamza Yazıcı – Tako

4 şubat 1992 Hatay doğumlu olan Hamza Yazıcı 29 yaşının içindedir. 1.28 cm boyunda olan Hamza Yazıcı BKM Mutfak ekibinde yer alarak tanınmıştır.

Tako Rafet’in sağ koludur. Boyu kısa olduğu için her zaman olduğu gibi şimdi de güçlünün yanında olmayı tercih eden Rafet’in sözünden hiç çıkmayan bir adamdır. Görünüşüne çok önem verir. Rafet’in benim evimde israf olmayacak sözüne sadık bir çalışandır. Evde ki her şeyin kontrolünü yapar ve hiç bir şeyin çöpe girmesine izin vermez. 

Merve Polat – Billur

Merve Polat 1990 İstanbul doğumludur ve 31 yaşının içindedir. Kadir Has Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Merve Polat 1.64 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

Billur Nalan’ın kankasıdır. Koroğlu şirketinde iç mimar olarak çalışan Billur hayatı ve kalıpları sorgulayabilen bir kızdır. Billur bir çok açıdan Nalan’ın tam tersi bir karaktere sahiptir. Bu zıtlıkta Nalan ile Billur’u bir araya getirmiştir. Billur erkekler ile kolayca ilişki kurabilen namusun bacak arasında olmadığına inanmaktadır. Her hafta sevgili değiştirmektedir. 

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Camdaki Kız kitabı zaten Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için uyarlanmıştı. OGM Pictures Camdaki Kız kitabında ki başka bir hikayeyi de Camdaki Kız ismi ile yeniden uyarlayacak. Bir çok dijital diziden teklif alan Burcu Biricik daha önce de Netflix’in Fatma ve Blue TV’nin İnsanlar İkiye Ayrılır dizilerinde yer almış ve dijital dizileri çok sevmişti; ancak yine Gülseren Buğdaycıoğluı’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde yer aldıktan sonra Camdaki Kız diziside Nalan karakterine hayat vermeyi kabul etmiştir.

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu 1987 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir ve 34 yaşının içindedir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık eğitimi alan Uraz Kaygılaroğlu ilk oyunculuk deneyimini Pis Yedili dizisi ile yaşamıştır.  Klavye Delikanlıları, En Son Babalar Duyar ve Masum Değiliz Uraz Kaygılaroğlu’nun başarısız olduğu dizilerden olsa da Uraz Kaygılaroğlu hep yükselmiştir. Ege’nin Hamsisi ve Sefir’in Kızı dizileri Uraz Kaygılaroğlu’nun ünlü olduğu dizilerdir. 

 

Yorum yaz