Camdaki Kız Zeliha Kimdir? Yüsra Geyik Hangi Dizilerde Oynadı

OGM Pictures imzalı Nedim Güç’ün yönetmeni olduğu Camdaki Kız dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ile Cihangir Ceyhan’ın başrollerinde olduğu dizinin kadrosuna flaş bir isim dahil oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan diziye dahil olan Yüsra Geyik herkesin tanıdığı bir isim. Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’dan transfer olan Yüsra Geyik Camdaki Kız dizisinde Zeliha karakterini oynayacak. Bilindiği üzere Yüsra Geyik Arka Sokaklar dizisinin ilk bölümünden beri yani 15 yıldan beri dizide rol almış ve başarılı oyunculuğu ile taktir toplamıştı. Yüsra Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Komiserin kızı Zeliha karakteriyle çok sevilmişti. yus

Camdaki Kız Zeliha Kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Yüsra Geyik’İn oynayacağı Zeliha karakteri Hayri’nin mahallesinde yaşamaktadır. Annesi hasta olan Zeliha’yı herkes hemşirelik yapıyor zannediyor.

Yüsra Geyik Kimdir?

Fenomen dizi Arka Sokaklar ile neredeyse bütünleşen Yüsra Geyik 15 yıldan beri dizide Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş karakterini oynuyordu. Yüsra Geyik 21 Haziran 1990 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Çocukluk döneminde tiyatroya olan ilgisi nedeniyle daha 4. sınıfta tiyatro kursuna yazıldı. İlk kez kameralar karşısına 13 yaşındayken geçti. Hayat Bilgisi dizisinde çıkan oyuncu daha sonra Yabancı Damat dizisinde Melis karakterini oynamıştır.y

Yüsra Geyik Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

Deyim yerindeyse Arka Sokaklar dizisinde gözler önünde büyüyen ve güzelliği ile dikkatleri çeken Yüsra Geyik 31 yaşındadır. Gözlerden uzak bir hayatı tercih eden Yüsra Geyik’in kendisi gibi oyuncu Rıza Kocaoğlu Çukur Dizisi Aliço) ile aşk dedikoduları vardır.