Camdaki Kız Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Camdaki Kız dizisi 2. sezon onayını aldı. Camdaki Kız 2. sezonda hikayesini daha da güçlendirmeye devam edecek. Camdaki Kız dizisine hem yeni sezonda hem de yeni sezon öncesinde bir çok yeni oyuncu katılırken dizi de hikayesi biten oyuncular da Camdaki Kız dizisi ile yollarını ayıracak.

Camdaki Kız dizisine yeni gelen oyuncuları ve Camdaki Kız dizisinden ayrılan oyuncuların güncel ve tam listesini bu konumuzda bulabileceksiniz.

Camdaki Kız Yeni Gelen Oyuncular

Erhan Yazıcıoğlu (Haluk)

Haluk Cana’nın güçlü bir iş adamı olan babasıdır. Cana en son küs olduğu babasından çocukları için yardım isteyecektir.

Laçin Ceylan (Pervin)

Laçin Ceylan Camdaki Kız dizsine Yeni Gelen Oyunculardan biri oldu. Deneyimli oyuncu Laçin Ceylan Camdaki Kız dizisinde Rafet Koroğlu’nun geçmişinden gelen sürpriz bir karaktere hayat verecektir.

Son olarak Aşk ağlatır dizisinde Sumru karakteri ile yer alan Laçin Ceylan Aşıklar Bayramı oyuncularından biri oldu. 1965 İzmir doğumlu olan usta oyuncu 56 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Laçin Ceylan son dönemde Çilek Kokusu ve İnsanlık Suçu gibi dizilerde yer almıştır.

Pervin Pera’nın annesi. Koroğlu ailesi ile geçmişten gelen bir bağı vardır. 

Leyla Feray (Pera)

Güzel oyuncu Leyla Faray bir ressam olarak Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosuna dahil olacak. Son olarak İkimizin Sırrı dizisinde başrolde yer alan Leyla Feray daha önce de Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden yer almıştır. 8 mayıs 1993 İstanbul  doğumlu olan Leyla Feray 29 yaşındadır. Leyla Feray 1.73 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Oyuncu Serhat Teoman ile sevgilidir. Leyla Feray Camdaki Kız dizisine bir ressam olarak girecek.

Muzaffer Koroğlu’nu kendine aşık etmeye çalışan bir kız; Ressam. 

camdaki kız dizisi oyuncu kadrosuna leyla faray da dahil olacak

Turgay Tanülkü (Derviş Aslankaya)

Camdaki Kız dizisine Derviş Aslankaya karakteri ile usta oyuncu Turgay Tanülkü diziye dahil olacak. Dizi de Derviş Aslankaya elini tüm mafyatik işlerden çekmiş esli bir mafya babası olarak karşımıza çıkacak. Camdaki Kız dizisinde derviş aslankaya karakterine Turgay Tanükü hayat verecek

Münibe Millet (Ayşe)blank

Yüsra Geyik (Melisa)

Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha olarak tanınan Yüsra Geyik şimdi de Camdaki Kız dizisine Melisa karakteri ile dahil olacak. Dizi de Muzo ile Melisa sevgili olacak. blank

Enis Arıkan (Muzo)

Enis Arıkan Camdaki Kız dizisine 2. bölümde dahil olmuştur. Dizi de Muzo isminde bir karaktere hayat verecek olan Enir Arıkan dizi de Koroğlu ailesinin oğlu olacak. Her şeyi bilecek her şeyi görecek ama sesini çıkartmayacaktır. Bir çok kişi tarafından Muzo’nın psikolojik sorunları olduğu düşünülse de Koroğlu ailesinde aslında tek normal olanın Muzo olduğu sonradan anlaşılacak.

Camdak Kız dizisinin ilerleyen bölümlerinde ise Muzo ile Nalan arasında da bir yakınlaşma olacak. Bakalım izleyici Muzo ve Nalan aşkını görebilecek mi? blank

İpek Tenolcay

İpek Tenolcay Camdaki Kız dizisine 5. bölümüne konuk oyuncu olarak dahil olacak. İlerleyen bölümlerde İpek Tenolcay gibi bir çok deneyimli oyuncu Camdaki Kız dizisine bölümlük konuk oyuncu olarak girecek. İpek Tenolcay hatırlanacağı üzere son olarak ‘Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer almış ve çok sevilmişti.

blank

Camdaki Kız Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Nur Sürer (Feride)

Camdaki Kız dizisinde 2. sezon öncesi önemli bir ayrılık yaşanacak. Camdaki Kız dizisinin en sevilmeyen karakterlerinden olan Feride karakterine hayat veren Nur Sürer Camdaki Kız dizisinden ayrılacak. Nur Sürer Camdaki Kız’ın 2. sezonunda yer alamayacak. Aldığımız bilgilere göre Camdaki Kız dizisinde Feride ölecek.