Camdaki Kız Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Camdaki Kız dizisi 2. sezon onayını aldı. Camdaki Kız 2. sezonda hikayesini daha da güçlendirmeye devam edecek. Camdaki Kız dizisine hem yeni sezonda hem de yeni sezon öncesinde bir çok yeni oyuncu katılırken dizi de hikayesi biten oyuncular da Camdaki Kız dizisi ile yollarını ayıracak.

Camdaki Kız dizisine yeni gelen oyuncuları ve Camdaki Kız dizisinden ayrılan oyuncuların güncel ve tam listesini bu konumuzda bulabileceksiniz.

Camdaki Kız Yeni Gelen Oyuncular

Enis Arıkan (Muzo)

Enis Arıkan Camdaki Kız dizisine 2. bölümde dahil olmuştur. Dizi de Muzo isminde bir karaktere hayat verecek olan Enir Arıkan dizi de Koroğlu ailesinin oğlu olacak. Her şeyi bilecek her şeyi görecek ama sesini çıkartmayacaktır. Bir çok kişi tarafından Muzo’nın psikolojik sorunları olduğu düşünülse de Koroğlu ailesinde aslında tek normal olanın Muzo olduğu sonradan anlaşılacak.

Camdak Kız dizisinin ilerleyen bölümlerinde ise Muzo ile Nalan arasında da bir yakınlaşma olacak. Bakalım izleyici Muzo ve Nalan aşkını görebilecek mi? camdaki kiz muzo yeni gelen

İpek Tenolcay

İpek Tenolcay Camdaki Kız dizisine 5. bölümüne konuk oyuncu olarak dahil olacak. İlerleyen bölümlerde İpek Tenolcay gibi bir çok deneyimli oyuncu Camdaki Kız dizisine bölümlük konuk oyuncu olarak girecek. İpek Tenolcay hatırlanacağı üzere son olarak ‘Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer almış ve çok sevilmişti.

ipek tenolcay

Camdaki Kız Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Şuana kadar Camdaki Kız dizisinden ayrılan bir oyuncu olmadı. Camdaki Kız dizisinden ayrılıklar olduğunda sayfamıza eklenecektir.