Son Yaz Neden Yok? 7 Mayıs Neden Yayınlanmıyor?

O3 Medya’nın yükselen dizisi Son Yaz için kötü haber geldi. Sette çıkan korona virüs vakaları nedeniyle Son Yaz dizisi setinde çekimlere ara verildi. Son Yaz dizisi bu nedenle de 7 mayıs 2021 de 19. bölümü ile ekranlarda olamayacak.

Bir çok sahnesi İstanbul dışında çekilen Son Yaz dizisi set ekibinin elinde stok bölüm yoktu. Sette çıkan ve bir anda yayılan korona virüs vakaları oyunculara da sıçrayınca en kötü zamanda Son Yaz’ın çekimlerine ara verildi zira bu hafta pandemi nedeniyle yayınlanmayan Son Yaz dizisi gelecek haftada da Ramazan Bayramı nedeniyle yayında olamayacak ve en önemli rakibi Ramo final yapmışken Son Yaz 2 hafta üst üste izleyicisinden ayrı kalmış olacak.

Son Yaz Neden Yok?

Son Yaz neden yok sorusunun cevabı ne yazık ki yine pandemi olacak. Türkiye’de bir çok sektör kapanma nedeniyle çalışmalarına ara verirken diziler de  ise çalışmalar pandemi izin verdiği sürece devam ediyor; ancak Son Yaz dizisi setinde üst üste çıkan vakalar sonrası bir hafta çekimlere ara verildi. Yeni vakaların çıkması ile bu süre 10 güne de çıkabilir.

Son Yaz 7 Mayıs Neden Yok?

Son Yaz 7 mayısta bölüm yetişmediği için yayınlanamayacak. Bayram haftası belki de izleyiciler evlerinde kaldıkları için diğer dizilerin aksine Son Yaz bölüm yetiştirilebilirse yayınlanabilir.

Son Yaz dizisi eğer mayıs ayında iyi sonuçlar alırsa bu durumda Son Yaz dizisi için 2. sezon onayı Fox Tv tarafından verilecek.