Canevim Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Canevim 12 Ağustos Neden Yok

Canevim dizisi bayramın ilk günü yayında olamayacak. Canevim dizisinin 11. bölümün 12 ağustos pazartesi günü ekranlarda olması bekleniyordu; ancak 11 ağustos pazar akşamı Kurban bayramının ilk günü olması sebebi ile Canevim  dizisi yayında olamayacak; Canevim  dizisinin 11. bölümü ise 19 ağustos pazartesi yayında olacak. Canevim 12 ağustos neden yok

Atv ve Koliba Film Canevim  dizisinin ilk bölümünden aldığı reytingleri hiç beğenmedi. Bu nedenle de Canevim  dizisini bayram haftasında yayınlamamaya karar verdi. Bilindiği üzere Canevim dizisi 27 mayıs pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkmıştı. Canevim dizisinin ikinci bölümünün 3 haziran pazartesi günü ekranlara gelecekti ancak Canevim dizisinin 3 haziranda ilk bölüm tekrarı yeniden yayınlanacak.

Canevim dizisinin ikinci yeni bölümü ile 10 haziran pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Canevim dizisi 2019 yaz sezonunda pazartesi akşamları yayında olmaya devam edecek.

Canevim 3 Haziran Neden Yok?

Canevim dizisi ne yazık ki ilk bölümden beklediği reytingleri alamadı. Dizi ilk bölümü ile 2.41 reyting aldı ve 23. sırada yer aldı. Dizilerin ilk bölümü izlerseniz sonrasında o dizinin izleyicisi olursunuz sözü gerçek bir sözdür. İlk bölümünü izlemediğiniz dizilerin çok iyi olduğunu çevrenizden ne kadar duysanız da her şeyi anlayamadığınız için o diziye bağlanamazsınız. Her ne kadar bir çok eleştiri alsa da Canevim  dizisinin ilk bölümü film tadındaydı ve 27 mayıs akşamı Söz, Çukur ve Yasak Elma dizilerinin son bölümü ile rekabet etmek zorunda kaldığı için beklendiği reytingi alamadı.

Canevim dizisinin ilk bölüm tekrarı 3 haziran akşamı yeniden rakipsiz şekilde Atv ekranlarında olacak.

Canevim Neden Yayınlanmıyor?

Canevim dizisinin yayında olmamasının önemli nedenlerinden biri de 3 haziran akşamının Ramazan ayının son günü yani arife olması ve Türkiye’de resmi tatilin cumadan başladığı için bir çok izleyicinin bayramda ekran başında olamayacağı korkusu oldu. Atv 3 haziran akşamı izleyici bulamayacağını düşünmekte haklı çünkü bir çok izleyici tatil başladığı için memleketine gidiyor ve köyde insanlar eş dost sohbeti yaptığı için televizyon karşısına geçmek istemiyor.Canevim Neden Yayınlanmıyor

Canevim Final mi Yapacak?

Canevim dizisi için şuanda alınan bir final kararı yok. Canevim dizisi yaz sezonu sonuna kadar 13 bölüm devam edecek. 26 ağustos 2019 final günü olabilir Canevim dizisinin.

Etiketler