İkimizin Yerine 274. Bölüm Özeti 8 Haziran Şiv Jagdiş‘e çarpar

İkimizin Yerine 274. Bölüm Özeti

Anandi Dadisa ile birlikte hastaneye gider. Dadisa Şiv‘i de çağırır. Anandi Narayan davası yarın konseyde çözülecek der. Hastaneden giderken Jagat onları görür. Anandi, Dadisa gerçek açığa çıkarsa Şekarlara ne derim diye gerilir. Şiv onu arar ve sohbet ederler. Şiv sonra Şekarlar‘ın yasal çalışmalar nedeniyle Udaipur‘a döneceklerini söyler. Sonra Dadisa gelip Anandi‘den özür diler. İkili sarılır.

Ertesi sabah Anandi, Dadisa ve Bairon ile konsey toplantısına ulaşır. Şiv de gelir. Toplantı başlar. Eski Sarpanç, Narayan‘ın eşinden açıklamalarını ister. Karısı, Narayan‘ın hastalığı yüzünden başlarının dertte olduğunu açıklar, günde iki kez yemek almak bile zor. Anandi onu sakinleştirir. O sırada Jagat gelir ve suçluyu tanıdığını açıklar. Jagat Lakşmi‘nin (Narayan’ın eşi) yanına gider ve suçlu olduğunu söyler.

kimizin Yerine 274. Bölüm resimleri 1

Çok açtın ve yemek çalmaya girdim. Yakalanırsam ailemin itibarının düşeceğinden korktum ama Narayan‘ın durumunu öğrenince suçlu hissettim der. Jagat özür dileyerek cezalandırılmayı hak ettiğini söyler. İnsanlar ne olursa olsun cezalandırılması gerektiğini söyler. Şiv, herkese sakinleştirir. Anandi, Jagat‘ın yanlış yaptığını belirtir. Jagat kimseye zarar verme niyeti olmadığını sorar.

Bayan, kocam hastanedeyken ne olacak diyor. Jagat polise gidiyordum ama bu çözüm değil der. Bu yüzden ailenin ihtiyaçlarına bakacağım ve bu onun tövbem olacak der. Dadisa memnundur. Diğerleri de katılır. Jagat, adam hastaneden çıkana kadar Jetsar‘da kalacaktır. Diğer herkes gider, Jagat tek başına kalır. Bairon, Jagat’ın verdiği karara şaşırır. Dadisa, Jagat’ın hatalarını kabul ettiğini söyler.

Bairon‘u Jagat‘ın değiştiğine ikna etmeye çalışır. Jagat‘ı savunur. Bairon, da onu Jagat‘ın değişmediğine ikna etmeye çalışır ve tapınaktaki durumu hatırlatır. Anandi odasında Dadisa‘nın sözlerini dinleyince ağlar. Dadisa‘nın sözleriyle Jagat‘ı affetmek ister. Anandi, Dadisa‘ya yaptığı şeyin yanlış olup olmadığını sorar. Jagat‘ı bırakıp bana sahip çıktınız falan diye konuşur. Jagat‘ı affetmemi istersen yaparım der.

kimizin Yerine 274. Bölüm resimleri 2

İkimizin Yerine 274. bölüm özetinde Dadisa, seni kızımız olarak kabul ettik kendini zorunlu hissetme, bu ailede hakkın var der. Anandi‘yi teselli eder. Anandi, Jagat‘ın mutsuzluğuna ağlar. Ben bunu istememiştim der. Dadisa bu bir sınav, ama sen yalnız değilsin der. Şiv‘e ve geleceğine güvenip bunları unutursun der. Şiv ve Menakşi, Jagat‘ın konsey konusunu tartışır. Menakşi sorun ne olursa olsun Anandi‘nin Jagat‘ın Jetsar‘da kalmasına izin vermemesi gerektiğini söyler.

Şiv Jagat sadece bir hata yapmış, Anandi de Sarpanç olarak kararını vermiş der. Menakşi memnun değil. Narayan‘ın karısı konsey kararı yüzünden Jagat‘ı eski kırık mobilyalar olan bir depoya yerleştirir. Çocuklarına Jagat‘a yaklaşmayın der. Kadın gidince Jagat odaya bakar ve benim yerim burası değil ama şimdilik hedefime ulaşmak için sabretmeliyim der. Dadisa‘larda Şiv Anandi‘ye, Jagat‘la ilgili onu anladığını anlatır. Anandi ona etsar‘yken neler hissedeceğini biliyorum der.

İkimizin Yerine 8 Haziran Özeti Devam Ediyor

Anandi ona Urmi‘ye yalan söyleyen yaşlı kadının Dadisa olduğunu söyler. Şiv başta şok olur. Anandi açıklarken Şiv güler. Şiv artık Dadisa‘ya daha fazla saygı duyduğunu söyler. Urmi‘nin kızıyla evlenseydim senin gibi olamazdı, Dadisa aslında iyi yapmış der. Anandi, Dadisa‘nın yaptığı her şey doğru değil ailene bunu anlatmalıyız der. Şiv doğru yerde ve doğru zamanda onlara söyleyeceğim ve onlar da benim gibi gülecekler der. Anandi ikna olur.

Dadisa gelir ve Anandi ile Şiv‘i görür. Anandi ile birlikte Şiv yerine Jagat‘ı hayal eder. Tanrım neden böyle düşünüyorum diye söylenir. Şiv, Anandi‘yi alı gider. Yolda Şiv Anandi‘ye beraber uzun bir iş seyahatine çıkmayı teklif eder. Anandi Jagat‘ın tarlada çalıştığını fark edince yüzünü çevirir. Jagat Şiv ve Anandi‘ye bakmaya devam eder. Şiv, Anandi‘nin sakinliğinden hoşlanır.

İkimizin Yerine 8 Haziran özetinde Jagat bir süre arkadan koşarken ikili gider. Jagat sinirlenir. Daha sonra Nandu oraya gelir. Nandu rolünün oyuncusu değişmiştir. Nandu Jagat‘a doktor değilsin arkadaşlarım benle alay ediyor diye sitem eder. Jagat Nandu‘ya sarılır ve hala doktor olduğunu söyler. Ama bir hata yaptım ve onu düzeltiyorum der.

Çok hata yaptım ve herkesten özür diledim ama onlar beni affetmedi der. Nandu ben evdekilerden seni affetmelerini ve bizimle yaşamana izin vermelerini isteyeceğim der. Anandi Bairon ve Dadisa Şekar‘lara gider. Dede ile Dadisa komik bir sohbet eder. Şiv‘in ailesi yakında köylerine dönecektir. Menakşi, Urmi meselesini açar.kimizin Yerine 8 Haziran resimleri 1

Anandi, Şiv, Dadisa ve Bairon, gerilir. Konuyu dağıtırlar. Menakşi, Jagat‘ın endişeleriyle ilgili başka bir şüphe ortaya koyar. Anandi’nin kocası geri döndü der. Nandu, ısrarla Jagat‘ı eve götürmek ister. Jagat onu zar zor vazgeçirir. Nandu, istediği zaman gelip tarlada oynayabileceğini söyler. Jagat bunu evde kimseye söyleme diye uyarır.

Jagat, Narayan’la ilgilenir ve ona ilaç almaya gider. Şiv’in evi. Dadisa, Menakşi‘ye Jagat‘ın kaçınılmaz bir durum nedeniyle şu anda Jetsar‘da olduğunu ama ev ile ilgisi olmadığını açıklar. Menakşi gönülsüzce hemfikir. Anandi ve Şiv beraber yola çıkarlar. Arabada Dadisa hakkında konuşurlar. Kazara bir erkeğe arkadan çarparlar.kimizin Yerine 8 Haziran resimleri 2

Anandi, Jagat‘ı görünce ismini bağırır. Jagat bir süre sonra uyanır. Şiv onlara bakar. Jagat‘ı su içip dinlenmesi için ofise götürürler. Şiv ofiste otururken Anandi Jagat‘a su verir. Jagat Anandi‘ye affedilmek istediğini ve ona yaptıkları için üzgün olduğunu söyler. Bir iyilik yapıp affetmeni istedim ve senin görevin olduğunu düşündüm bunu o zaman fark etmedim der. Bir daha asla olmayacak ve asla karşına çıkmayacağım der.

İkimizin Yerine 8 Haziran Fragmanı

İkimizin Yerine 274. Bölüm Özeti 8 Haziran Şiv Jagdiş‘e çarpar (1 Yorum)