Çatı Katı Aşk Perihan Kimdir? Tülay Günal

Çatı Katı Aşk dizisi 9 temmuz perşembe günü izleyicisi karşısına çıkacak. Çatı Katı Aşk dizisinde izleyicilerine en çok merak edeceği karakterlerden biri de Tülay Günal’ın hayat vereceği Perihan Yılmaz olacak. Oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz, Yiğit Kirazcı ve Pelin Öztekin gibi çok önemli isimlerin yer alacağı Çatı Katı Aşk dizisinde Tülay Günal’ın hayat vereceği Perihan karakteri Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Pelin Öztekin’nin hayat vereceği Demir, Ayşen ve Süheyla’nın annesi olacak.

Çatı Katı Aşk Perihan Kimdir?

Perihan 50’li yaşlarda güzelliğinden bir şey kaybetmemiş bir Karadeniz kadınıdır. Celal ile severek evlenen Perihan 35 yıllık evliliklerinde her zaman Celal’e destek olmuştur. Kocası Celal’in hem eşi hem arkadaşı olmuştur. Dışarıdan sert mizaçlı bir kadın gibi görünse de aslında içinde pamuk bir bir anne ve eştir. Eşi Celal ile tek bir konuda anlaşamamışlardır o da mantının usulü olmuştur.

Perihan mantıyı Karadeniz Usulü yapıp satarken Celal ise Kayserili olduğu için Kayseri usulu mantı yapmakta ve onun daha güzel olduğunu söylemektedir. Çocuklarına ve çevresinde ki insanlara karşı son derece şefkatli bir kadın ve anne olan Perihan büyük kızı Süheyla’nın Şuayip ile evlenmesine izin vermiştir; hiçte pişman değildir kızı Süheyla’nın mutlu olduğunu gözleri ile görmektedir. Artık üvey bile olsa kendi kızı gibi sevdiği Ayşen’in de mürüvetini görme vakti gelmiştir. Tülay Günal çatı katı aşk

Ayşen’den çok memnun olan Perihan Ayşen’in karşısına çıkacağı damat adayına da karşı çıkmayacaktır. Oğlu Demir’in dayısına çektiğini bilen Perihan Demir’in sakinliğine pek inanmaz her an patlamaya hazır bir bomba olduğunu bilir ona göre davranır.

Tülay Günal Kimdir?

Tülay Günal 9 Eylül 1970 Kastamonu doğumlu yetenekli bir dizi ve tiyatro oyuncusudur. Son dönemde Kuzgun dizisinde hayat verdiği Neşe karakteri ile sevilen Tülay Günal Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda oyuncuuk hayatına başlamıştır. Şuanda aktif olarak Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. 1.62 metre boyu olan ve 60 kilo olan Tülay Günal 2019 da Fi dizisinde yer almıştır. Daha önce Umutsuz Ev Kadınları ve Kördüğüm gibi diizlerde de yer alan Tülay Günal Servet dizisinde önemli bir rolde yer alsa da dizi ne yazık ki bir kaç bölüm içinde final yapmıştır. atı Katı Aşk Perihan

Yorum yaz